Legia Warszawa odsunęła zawodników do rezerw. Jednego z wielką pensją

Legia Warszawa rozpocznie przygotowania do drugiej części sezonu 9 stycznia. Dwa dni później wicemistrzowie Polski wylecą na obóz do Turcji. Jak informuje "Przegląd Sportowy" w samolocie zabraknie miejsca Salvadora Agry i Ivana Obradovicia, którzy będą trenować z drużyną rezerw.

Legia Warszawa rozpocznie przygotowania do drugiej części sezonu 9 stycznia. Dwa dni później drużyna Aleksandara Vukovicia uda się na obóz do Belek w Turcji, gdzie pozostanie do 28 stycznia. Według informacji "Przeglądu Sportowego" szkoleniowiec wicemistrzów zdecydował, że w Warszawie pozostaną Salvador Agra oraz Ivan Obradović. Portugalczyk i Serb będą trenować z drużyną rezerw.

Legia Warszawa straci kolejnego piłkarza? "Chciałbym się sprawdzić"

Zobacz wideo

Salvador Agra i Ivan Obradović zesłani do rezerw Legii. Nie polecą na obóz przygotowawczy do Turcji

Agra trafił na Łazienkowską w styczniu 2019 roku, jeszcze za kadencji Ricardo Sa Pinto. W obecnym sezonie rozegrał jedynie 2 spotkania w ekstraklasie. Z kolei Obradović to jak na razie wielki transferowy niewypał. Trapiony kontuzjami Serb nie zdołał jeszcze zadebiutować w ekstraklasie. Najwięcej spotkań - 5 - 31-latek zanotował jedynie w 3-ligowych rezerwach. Były zawodnik Aderlechtu może pochwalić się jednym z wyższych kontraktów w zespole - lewy obrońca inkasuje za sezon około 400 tysięcy euro.

W samolocie do Turcji znajdzie się natomiast trzech nastolatków ze wspomnianej drużyny rezerw: Ariel Mosór, Nikodem Niski, a także Radosław Cielemęcki. 

Po 20 kolejkach ekstraklasy Legia, z dorobkiem 38 punktów, jest liderem tabeli ekstraklasy. Warszawski klub powróci do zmagań ligowych 9 lutego, meczem z ŁKS-em Łódź. 

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVEWięcej o: