Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda reprezentacji Polski ujawnia, na kogo zagłosuje w II turze wyborów. "Jest wiele nieporozumień i niejasności"

Legenda reprezentacji Polski - Włodzimierz Lubański zdecydował się wprost poprzeć jednego z kandydatów na urząd prezydenta naszego kraju.

- Zawsze grałem w drużynie, która łączyła Polaków. Dzisiaj w polityce jest wiele nieporozumień  i niejasności. Ja oddam głos na Rafała Trzaskowskiego, który chce nas łączyć - powiedział Włodzimierz Lubański w krótkim nagraniu na portalu społecznościowym.

Włodzimierz Lubański zagrał 75 meczów dla reprezentacji Polski w latach 1963-1980. Napastnik strzelił aż 48 bramek dla kadry narodowej.

W swojej bogatej karierze grał w Górniku Zabrze, dla którego zdobył 155 bramek. Później występował m.in w Lokeren, Valenciennes i KRC Mechelen. Jego największym osiągnięciem jest zaś drużynowy złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Monachium w 1972 roku.

Zobacz wideo Hellas Werona - Napoli 0:2. Milik na 0:1

W pierwszej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda wygrał z Rafałem Trzaskowskim przewagą ponad 13 pkt proc., jednak badania opinii publicznej przed drugą turą pokazują, że to wcale nie musi oznaczać jego pewnej reelekcji. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca. 

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ