Jose Mourinho nie mógł powstrzymać łez. "Tęsknię za piłką, za boiskiem"

- Tęsknię za piłką, za tą adrenaliną, za boiskiem, za pracą. Piłka to piłka - powiedział ze łzami w oczach Jose Mourinho w materiale dla "La Gazzetta dello Sport"

Jak będzie wyglądał nowy sezon Premier League?

Zobacz wideo

Jose Mourinho znalazł nową pracę. Portugalczyk nie będzie na razie prowadził żadnego klubu, a będzie ekspertem telewizji Sky Sports w najbliższym sezonie Premier League

Portugalczyk wciąż jednak czeka na ofertę z jakiegoś klubu. Dziennikarzom "La Gazetta dello Sport" przyznał, że tęskni za pracą w roli trenera. - Tęsknię za piłką, za tą adrenaliną, za boiskiem, za pracą. Piłka to piłka. Brakuje mi tego - stwierdził Mourinho, wyraźnie wzruszony.

Jose Mourinho będzie pracował w Niemczech?

Portugalczyk dodał, że uczy się jezyka niemieckiego. Od dawna spekuluje się, że mógłby zastąpić w Monachium Niko Kovaca. - Nie znałem wcześniej tego języka. Mówię po angielsku, hiszpańsku, portugalsku, francusku i włosku. Nie wykluczam niczego, nawet Niemiec - stwierdził.

Mourinho był ostatnio łączony z Valencią, gdy w hiszpańskim zespole był kryzys na linii dyrektor sportowy Mateu Alemany - właściciel klubu Peter Lim. Ostatecznie jednak na stanowisku trenera "Nietoperzy" pozostał Marcelino.

Więcej o: