Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Hajto będzie miał własny program? Nietypowa propozycja

Podczas niedzielnego programu "Cafe Futbol" Tomasz Hajto otrzymał nietypową propozycję. Selekcjoner reprezentacji U-21 Czesław Michniewicz stwierdził, że były reprezentant Polski powinien prowadzić autorski program.

Temat od razu podchwycił gospodarz programu Mateusz Borek, który stwierdził, że program powinien mieć nazwę "Truskawka TV". Na czym miałaby polegać rola Hajty?

- Tomek, idąc do programu miałem taką myśl. Oczywiście wszystko to mówię w dobrej wierze. Uważam, że masz trochę czasu, są techniczne możliwości z Polsatu i PZPN-u. Ty jako człowiek, który grał na wysokim poziomie w klubie i reprezentacji, żebyś pokazał dziesięć ćwiczeń Tomasza Hajty. Z Twoim komentarzem: "Nie idź na raz, obróć się" - zaproponował Michniewicz.

"Polski Mourinho" uważa, że Hajto i inni byli reprezentanci Polski jak np. Piotr Świerczewski, mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby móc przekazać młodemu pokoleniu technikę ćwiczeń i kilka rad boiskowych.

Oczywiście propozycja Michniewicza była raczej żartobliwa, ale wydaje się, że Hajto nie musiałby się raczej obawiać o oglądalność. Były stoper m.in.: Schalke 04 i Southampton obecnie komentuje mecze dla Polsatu, a jego oryginalny styl relacjonowania sprawił, że został bohaterem internetu.