Walentynki na nartach

Dziś w redakcji dyktatura mężczyzn, także na zdjeciach same dziewczyny. Trochę vintage, trochę fresh, a wszystkie piękne i na nartach.
Kalifornia, lata 50-te Kalifornia, lata 50-te Marilyn Monroe na nartach

Marilyn Monroe szusuje

Pani, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Sądząc po mężczyźnie na drugim planie, narciarstwo nie było najmocniejszą stroną aktorki, ale zdjęcie wyszło pierwszorzędne. Mimo, że jedzie po piasku.

Na narty.sport.pl na Facebooku

Sesja dla Sports Illustrated Sesja dla Sports Illustrated Lindsey Vonn

Lindsey Vonn

W ostatnich lat bezkonkurencyjnie królowa narciarskich serc. Tina Maze może i częściej wygrywa zawody, ale nie doczekała się jeszcze zimowej sesji w kostiumie kąpielowym.

Aktorka na nartach Aktorka na nartach Ingrid Bergman

Ingrid Bergman

Szwedzka aktorka urodzona w 1915 roku w Sztokholmie. Wszyscy pamiętamy ją przede wszystkim z Casablanki, chociaż jej dorobek jest znacznie bogatszy. Jak przystało na Skandynawkę, narciarstwo miała w małym palcu. Zdjęcie pochodzi z magazynu LIFE, a trochę więcej o jego historii można przeczytać tutaj (ang.).

Złota medalistka Igrzysk Olimpijskich z 2006 roku. Złota medalistka Igrzysk Olimpijskich z 2006 roku. Julia Mancuso

Julia Mancuso

Koleżanka z drużyny Lindsey Vonn, dziewczyna Lange'a z 2007 roku. Rok wcześniej zdobyła złoty medal Igrzysk Olimpijskich w slalomie gigancie. Później zdradziłą Lange'a firmę z Headem, ale zdjęcie pozostało.

Julia MancusoJulia Mancuso

Amerykańska freeskierka, z finezją i polotem Amerykańska freeskierka, z finezją i polotem Kristi Leskinen

Kristi Leskinen

Urodzona 10.02.1981, amerykańska zawodniczka freestyle'owa. FHM wpisał ją na liste 100 najseksowniejszych kobiet w 2005 roku, a Kristi pokazała co potrafi zdobywając medale zarówno na X Games jak i na Mistrzostwach Świata FIS Freestyle. Jak Kristi nie wjeżdża na wyciągu to wygląda tak:

Kristi LeskinenKristi Leskinen

1975 1975 Dziewczyna Lange'a

Lange 1975

Chyba najsłynniejsze, choć nie pierwsze zdjęcie reklamowe firmy Lange. Zwrot "trzymaj te dzioby do góry" po angielsku brzmi cokolwiek dwuznacznie. Czy ktoś wie jak nazywa się ta dziewczyna?

Lange 2013 Lange 2013 Lara Gut

Lara Gut

Urodzona w 1991 roku Lara nie dość, że jest ładna, to jeszcze naprawdę radzi sobie na nartach. I robi gwiazdy jak się cieszy. I dużo się uśmiecha. W Mistrzostwach Świata w Schladming zdobyła srebrny medal w supergigancie i wszystko wskazuje na to, że przed nią jeszcze długa kariera na alpejskich stokach. Specjalizuje się w konkurencjach szybkościowych (zjazd i supergigant).

Lara Gutźródło: Lara Gut FB

 

Więcej dziewczyn Lange.

Na narty.sport.pl na Facebooku