Apres ski

 • Jibbing na statku w Gdyni. Pawlusiak przejechał po linie cumowniczej
 • Salomon freeski TV - marketing przeżyć

  Salomon freeski TV - marketing przeżyć

  Salomon Freeski TV z sezonu 2012/13 naprawdę robi wrażenie. Ta seria krótkich filmów, którą pokazywaliśmy na naszym FB, jest co prawda na wskroś reklamowa, ale z drugiej strony nie ma w sobie nachalności. Można czasem zobaczyć ubrania czy narty innych marek i nie ma zachwalania rewelacyjnych wiązań itp. Świetnie oddaje freeride'owy klimat, zdjęcia na głowę biją niejeden film artystyczny, a narciarze zabierają widzów w przepiękne zakątki świata. W artykule zbiór produkcji Salomona z sezonu 2012/13.

 • Walentynki na nartach
 • Jak powstawała kolejka na Kasprowy Wierch [ZDJĘCIA ARCHIWALNE]

  Jak powstawała kolejka na Kasprowy Wierch [ZDJĘCIA ARCHIWALNE]

  Były dyskusje i protesty - jednak ostatecznie kolejka linowa na Kasprowy Wierch powstała. Prace zakończyły się 29 lutego 1936 roku, w połowie marca wagonikami wjechali pierwsi pasażerowie. Niełatwo było wznosić taką konstrukcję w górach - co widać na zdjęciach z zasobów Narodowego Archiwum Cyfrowego (audiovis.nac.gov.pl).

 • Freeride - fotogeniczna strona narciarstwa

  Freeride, czyli jazda poza trasami, kojarzy się wielu osobom z garstką szaleńców gotowych skakać z helikoptera prosto w przepaść. Choć zdarzają się i tacy, brak instynktu samozachowawczego nie jest niezbędny, by docenić uroki jazdy poza wyratrakowanymi stokami.