Mąż Siwiec pokazał jej odważne zdjęcie, a w podpisie "Chętnie dałbym w nią nura". Natalia może nie być zachwycona

Natalia Siwiec już wielokrotnie pokazywała, że nie boi się odważnych zdjęć i sesji, choć jak przyznała w jednym z wywiadów po urodzeniu dziecka nie zgodziłaby się na sesję w Playboyu. Tym razem seksowne zdjęcie pokazał jej mąż, ale czy podpis pod zdjęciem nie jest już przesadą?

Natalia Siwiec jest mamą 

Natalia Siwiec zachwyca idealną sylwetką w Hiszpanii. 'Ile bym dała za taką figurę po ciąży' - komentują fanki

Natalia Siwiec już kilka miesięcy temu została mamą. Widać, że gwiazda jest zakochana po uszy w swojej małej córeczce Mii. Natalia Siwiec chętnie pokazuje dziewczynkę w swoich social mediach, choć i tu nie zabrakło kontrowersji. Część jej hejtujących fanów uważa, że gwiazda przerabia jej zdjęcia w programach graficznych. Natalia nie reaguje jednak na takie zaczepki w sieci i zazwyczaj nie wdaje się w dyskusję. 

 

Seksowna Natalia Siwiec odsłania ciało na nowym zdjęciu 

Była Miss Euro 2012 w jednym z wywiadów przyznała, że po urodzeniu dziecka nie pokaże się więcej nago w magazynach dla panów takich jak np. Playboy. Natalia Siwiec coraz częściej decyduje się również na "pełne" stylizacje, a nie tylko skąpie bikini choć i takich fotek na jej profilu nie brakuje. Jedno z odważnych zdjęć, które pojawiło się w sieci pokazał jej mąż - Mariusz Raduszewski. 

Natalia Siwiec pozuje mężowi w bardzo kusym kostiumie kąpielowym, tym samym eksponuje swoje szczupłe ciało. Swoją drogą gwieździe udało się bardzo szybko wrócić do świetnej formy. Wracając jednak do zdjęcia to nie ono jest tutaj aż tak bardzo kontrowersyjne, ale sam podpis męża Siwiec. 

Natalia Siwiec przyjaźni się z tą gwiazdą. Ta znajomość może być przepustką do międzynarodowej kariery 

Mariusz Raduszewski fotkę podpisał rymowanką, w której możemy przeczytać takie zdania: 

Nie jestem raperem, ale lubię, kiedy moja kobieta smaży się na jajko na basenie, a ja się lenie. W oceanie i w mojej głowie walenie, taka natura. Chętnie dałbym w nią nura, leci muza, a za nią z iqosa chmura. 

To tylko kawałek tekstu znajdującego się pod zdjęciem seksownej Natalii Siwiec. 

Natalia Siwiec w końcu ujawniła, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy po ciąży. Jej odpowiedź was zaskoczy

Fani są zachwyceni twórczością Mariusza i traktują ją raczej z przymrużeniem oka. Zresztą przeczytajcie sami całość opisu pod fotką. 

 

Fani zarzucają Natalii Siwiec anoreksję 'Bardzo proszę o zjedzenie jakiegoś kotlecika'. Przesadziła z dietą i treningami?

Więcej o: