Gerard Pique pożegnał się z mundialem i reprezentacją. Shakira w ostatnim meczu Hiszpania-Rosja wspierała go na odległość

Gerard Pique z reprezentacją Hiszpanii związany był od 15 lat. Ostatnim marzeniem w karierze było zdobycie mistrzostwa świata. Plany pokrzyżowała mu jednak Rosja na czele ze Stanisławem Czerczesowem. W ostatnim meczu Hiszpania-Rosja wspierała go Shakira, ale nie było jej na trybunach w Moskwie.

Mundial 2018: Gerard Pique po raz ostatni w reprezentacji Hiszpanii 

Trening w stylu dziewczyny Cristano Ronaldo - Georginy Rodriguez

Jak powiedział, tak zrobił. Gerard Pique pożegnał się z reprezentacją Hiszpanii już wczoraj choć piłkarz miał z pewnością ochotę na więcej. Plany dotyczące zdobycia mistrzostwa świata niestety pokrzyżowała mu wczoraj Rosja, która niespodziewanie zwyciężyła z La Furia Roja w rzutach karnych. Takiego obrotu sprawy z pewnością nie spodziewał się nikt przed tym spotkaniem. Waleczna drużyna Stanisława Czerczesowa udowodniła, że gra się do końca i tym samym odesłała Hiszpanię do domu. 

Gerard Pique mógł liczyć na wsparcie Shakiry 

Choć Shakira z pochodzenia jest Kolumbijką, to oczywiście wczoraj całym sercem trzymała kciuki za Hiszpanię. Piosenkarka nie mogła w tym dniu być na moskiewskim stadionie, ale w jej social mediach pojawił się filmik, który miał zagrzać reprezentację Hiszpanii i Gerarda Pique do jeszcze większej walki. 

Shakira ma świetną formę, a to wszystko dzięki jej treningowi na ABS 

 

Niestety nawet to nie pomogło Hiszpanom. Gerard Pique pożegnał się z mundialem i kadrą w 1/8 finału. 

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie. Wzrok wszystkich skierowany na zjawiskową WAG

Gerard Pique zostanie dziennikarzem? 

Póki co nie jest to wielce prawdopodobne, bo to że kończy karierę reprezentacyjną nie oznacza wcale, że odchodzi z FC Barcelony, ale wideo z krótkimi wywiadami publikowane na jego profilu na Instagramie może dać kibicom do myślenia. Swoją drogą piłkarz naprawdę dobrze sobie radzi jako ten pytający, a piłkarze chętnie się przed nim otwierają. W jednym z odcinków The Players' Tribune Global pojawił się także Robert Lewandowski. 

 

Czas Gerarda Pique na mundialu w Rosji dobiegł końca, ale póki Kolumbia jest w grze to piłkarz może trzymać kciuki za rodzimą reprezentację Shakiry. Najbliższy mecz Kolumbii już jutro w 1/8 finału z Anglią o 20:00. 

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Więcej o: