Hubert Hurkacz - Dusan Lajović. Polski tenisista rozpoczyna rywalizację w Wimbledonie. Gdzie oglądać mecz I rundy? Transmisja TV, stream online, na żywo, 01.07

W poniedziałek Hubert Hurkacz rozpocznie udział w 133. edycji Wimbledonu. Przed polskim tenisistą trudne zadanie, bowiem w I rundzie zmierzy się z Dusanem Lajoviciem. Na londyńskim turnieju Serb rozstawiony jest z numerem 32.
Zobacz wideo

W I rundzie Wimbledonu Hubert Hurkacz (48. miejsce w ranikgu ATP) zmierzy się z Dusanem Lajoviciem. Serb to 36. rakieta świata, a w londyńskim turnieju rozstawiony jest z numerem 32. Podczas niedawnego Rolanda Garrosa Lajovic dotarł do III rundy, a w Mote Carlo znalazł się w finale.

Bezpośrednio przez wielkoszlemowym turniejem w Londynie, Hurkacza mogliśmy oglądać w Eastbourne, gdzie Wrocławianin dotarł do ćwierćfinału. Lajović zakończył ten sam turniej już po drugim meczu. 

Obaj tenisiści w spotkali się już w eliminacjach do zeszłorocznego turnieju w Szanghaju. Górą był Polak, który wygrał po kreczu rywala przy stanie 4:6, 6:0, 3:0.

 

Zwycięzca pojedynku Hurkacz – Lajović  zmierzy się z lepszym z pary Ernests Gulbis (Łotwa) – Leonardo Mayer (Argentyna). W trzeciej zaś rundzie spotka się najpewniej z Novakiem Djokoviciem.

Hubert Hurkacz - Dusan Lajović, Wimbledon 2019. Gdzie oglądać mecz I rundy londyńskiego turnieju? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV meczów Wimbledonu będzie można śledzić na kanałach sportowych telewizji Polsat: Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News. W internecie poczynania polskich tenisistów obejrzymy na platformie Ipla. Mecz Huberta Hurkacza z Dusanem Lajoviciem zaplanowano jako 3. spotkanie na korcie 6. Zawodnicy powinni rozpocząć pojedynek ok. godz. 16:00 - 16:30. 

Więcej o: