CSKA Moskwa - Young Boys, od godz. 20:45 relacja on-line w Internecie, stream za darmo

CSKA Moskwa zmierzy się z zespołem Young Boys w ramach rozgrywek eliminacji LM. Mecz zacznie się o godz. 20:45. Relacja TV w nSport. Jaki wynik będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem. Brak legalnych streamów do tego wydarzenia.

CSKA Moskwa i Young Boys spotkają się ze sobą w ramach IV rundy kw. eliminacji LM. Gospodarze po wcześniejszym meczu tych drużyn mogli się cieszyć ze zwycięstwa 1:0. Czy wygrają ponownie? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć na kanale nSport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Drużyna Young Boys nie radzi sobie najlepiej w ramach eliminacji LM - przegrała w 3 kolejnych spotkaniach. Czy przełamie się tym razem? Eliminacje LM: CSKA Moskwa - Young Boys na żywo / 23.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: nSport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Young Boys 0:1 CSKA M. (15-08-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18