Iran - Polska, Siatkarska Liga Narodów 2019. Transmisja meczu polskich siatkarzy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 12.07

W nocy z czwartku na piątek polscy siatkarze rozegrają drugie spotkanie w turnieju finałowym Siatkarskiej Ligi Narodów 2019. Zespół Vitala Heynena po zwycięstwie nad Brazylią 3:2, tym razem zagra z Iranem. Transmisję tego meczu obejrzymy w otwartym kanale.

Dzięki zajęciu 5. miejsca tabeli Siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski znalazła się w turnieju finałowym. Sześć czołowych drużyn rywalizuje w Chicago od 10 do 14 lipca. W grupie B zespół Vitala Heynena trafił na Brazylię i Iran.

Zobacz wideo

Z Brazylijczykami Polacy wygrali 3:2 po kapitalnym spotkaniu. Dzięki temu są o krok od wyjścia z grupy. W piątek nasi zawodnicy zagrają z Iranem, z którym przegrali w tym sezonie Ligi Narodów 2:3. Będą więc mieli okazję do rewanżu. Początek meczu o północy z czwartku na piątek czasu polskiego.

W grupie A swoje mecze rozgrywają reprezentacje: Stanów Zjednoczonych, Francji i Rosji. Do półfinałów awansują po 2. najlepsze ekipy z każdej grupy.

Iran - Polska. Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV piątkowego spotkania Polaków z Irańczykami przeprowadzą: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. W Internecie drugi mecz "Biało-Czerwonych" w turnieju finałowym Siatkarskiej Ligi Narodów obejrzymy na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 23:00 (Polsat Sport, Ipla); 23:25 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); 23:25 (TVP 1)

Transmisja meczu – godz. 23:45 (Polsat Sport, Ipla); 23:50 (TVP 1); 23:50 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)