Brazylia - Polska, czyli ostatni mecz Siatkarskiej Ligi Narodów w katowickim Spodku. Spotkanie obejrzymy w otwartym kanale! Transmisja TV, stream online, na żywo, 02.06

Choć nie wszystko szło zawsze zgodnie z planem, to reprezentacja Polski rozpoczęła udział w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019 od dwóch zwycięstw - z Australią (3:1) i USA (3:2). W niedzielę zespół Vitala Heynena pożegna się z polskimi kibicami meczem z reprezentacją Brazylijczykami.
Zobacz wideo

W swoim trzecim meczu Siatkarskiej Ligi Narodów Polacy mierzyli się z Amerykanami. Po niezwykle zaciętym spotkaniu zespół Vitala Heynena triumfował 3:2. O tym, na jakiej intensywności toczyła się wczorajsza rywalizacja niech świadczy wynik drugiego seta - Polacy wygrali go ostatecznie 34:32!

- Jestem zadowolony, że daliśmy widowisko ludziom, którzy byli na trybunach. Powiedzmy sobie szczerze, najlepsze było 10 minut przed meczem i 10 minut po meczu. Nie wyróżnię u nas nikogo, tylko publiczność. Ona była MVP. Była daleko, daleko przed wszystkimi siatkarzami - stwierdził po spotkaniu z USA Heynen.

W niedzielę, na pożegnanie z katowickim Spodkiem, Biało-Czerwoni zmierzą się z Brazylią. "Canarinhos" zanotowali, podobnie jak Polacy, dwa zwycięstwa - gładko pokonali USA (3:0) i stoczyli zacięty bój z Australią (3:2).

Brazylia - Polska. Gdzie oglądać mecz polskich siatkarzy w Siatkarskiej Lidze Narodów? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV polsko-brazylijskiego starcia obejrzymy w TVP 1 i Polsacie Sport. Trzeci mecz polskich siatkarzy w Lidze Narodów będzie można też śledzić w Internecie: na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oaz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji: 

Studio – godz. 16:15 (Polsat Sport, Ipla); 16:40 (TVP 1)

Początek transmisji – godz. 16:45 (Polsat Sport, Ipla); 16:50 (TVP 1, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Więcej o: