Dzień Dziecka na ostro

Dzień dziecka to zawsze radosna okazja - w tym roku nie tylko dla najmłodszych, ale szczególnie dla fanów czy raczej fanatyków ostrego koła. Już 1 czerwca projekt OstreKolo.pl otwiera pierwszy, stacjonarny punkt. Zapraszamy na Rowerowy Dzień Dziecka na Smolnej!

Z oficjalnym otwarciem sklep stacjonarny startuje w niedzielę, w samo południe. Nie będzie przecinania wstęgi, za to różne atrakcje - oczywiście rowerowe. Przez cały dzień do dyspozycji odwiedzających będą wyspecjalizowani w temacie fixie i single speed mechanicy. Będzie można się skonsultować w sprawach technicznych, porozmawiać o sprzęcie, a w razie potrzeby dokonać drobnej naprawy - w dniu otwarcia wyjątkowo GRATIS, lub dla przesądnych za symboliczną złotówkę.

Niedzielne otwarcie będzie też dobrą okazją na zakupy - na cały asortyment tego dnia każdemu klientowi należy się 25% rabatu. Przed podjęciem decyzji o zakupach warto zajrzeć o 15.00 na warsztat "Anatomia Roweru". To także coś dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z fixie, żeby poznać specyfikę takiego sprzętu od podstaw. Specjaliści zaprezentują budowę roweru na ostrym kole, przyjrzą się poszczególnym elementom konstrukcji i komponentom.

Warsztat przyda się też osobom zainteresowanym tym, w czym specjalizuje się Ostrekolo.pl - personalizacją. Będzie mowa o tym jak dobierać części i jak dopasować rower do siebie. Gospodarze nowego sklepu z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, tak więc rowerowy dzień dziecka będzie świetną okazją do poznania specyfiki ostrego koła i spotkania z pasjonatami ostrej miejskiej jazdy.

Niedziela, 1 czerwca 2014, godz. 12.00-20.00

ul. Smolna 11 , Warszawa

Aktualności na stronie wydarzenia:

facebook.com/events/1427641470831453/

Więcej o: