Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski jako logo Bundesligi? Bayern Monachium zaprezentował grafikę

Bayern Monachium zaczepił na Twitterze oficjalne konto Bundesligi i zapytał, czy nie porzebują nowego loga. Sugeruje im nowe - z Robertem Lewandowskim podczas meczu z Herthą. Polak świetnie opanował piłkę w powietrzu i uchwycony na zdjęciu, świetnie nadawałby się na znak rozpoznawczy dla niemieckiej ligi.

Bayern Monachium zasugerował Bundeslidze nowe logo wpisem na Twitterze. Na zdjęciu zamieszczonym przez konto Bawarczyków pojawił się Robert Lewandowski, który w pewnym momencie niedzielnego spotkania niemieckiej ligi świetnie przyjął piłkę w powietrzu. 

Zobacz wideo

Po jednej stronie widnieje zdjęcie Polaka, a po drugiej propozycja nowego znaku rozpoznawczego dla ligowych rozgrywek. "Hej, Bundesliga, potrzebujecie nowego logo?" - czytamy w opisie. 

Klub z Monachium dobrze rozpoczął rundę rewanżową Bundesligi, dzięki zwycięstwu 4:0 nad Herthą Berlin na wyjeździe. Jednego z goli zdobył Robert Lewandowski z rzutu karnego. Zrównał się tym samym w klasyfikacji strzelców z Niemcem Timo Wernerem z RB Lipsk. Obaj mają 18 goli po 20 meczach.