Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Dean Klafurić: Nie myślę o tym, że mogę stracić posadę

- W ogóle nie myślę o tym, że mogę po tym meczu stracić posadę. Koncentruję się tylko na spotkaniu - powiedział przed starciem ze Spartakiem Trnawa trener Legii Warszawa, Dean Klafurić.

We wtorek o godz. 20.30 mistrzowie Polski zagrają ze Spartakiem Trnawa w rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Przed tygodniem, przed własną publicznością, legioniści przegrali 0:2 i przed spotkaniem na Słowacji stoją przed bardzo trudnym zadaniem.

- Jesteśmy świadomi swoich umiejętności. Jeśli mogliśmy wrócić do gry w Kielcach po stracie bramki i zdobyć dwa gole, to dlaczego nie moglibyśmy teraz? To, że Legii nigdy nie udało się odrobić strat z pierwszego meczu, to tylko historia - powiedział na konferencji prasowej trener zespołu, Dean Klafurić cytowany przez portal Legioniści.com.

- Kto powinien pociągnąć zespół w trudnych chwilach? To oczywiście piłkarze, którzy mają najwięcej doświadczenia - Miroslav Radović, Arkadiusz Malarz, Inaki Astiz, Michał Pazdan czy Michał Kucharczyk, który jest już gotowy do gry.

Według medialnych spekulacji, jeśli Legia odpadnie już w drugiej rundzie eliminacji, Klafurić może pożegnać się z posadą. Od kilku tygodni z pracą przy Łazienkowskiej łączony jest był selekcjoner reprezentacji Polski - Adam Nawałka.

- Skupiamy się tylko na tym, co jest teraz. Dla mnie i moich zawodników najważniejszy jest wtorkowy mecz. W ogóle nie myślę o tym, że mogę po tym meczu stracić posadę. Koncentruję się tylko na spotkaniu - skomentował Klafurić.

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Jan Mucha: Legia ma kasę i dobrych piłkarzy, ale nie ma serca

Nawałka przejmie Legię i zarządzi rewolucję? Szczęsny: Podziwiam zasobność portfela Mioduskiego, ale zacznijmy zatrudniać piłkarzy, którzy mają ambicje

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. TVP potwierdza. Będzie transmisja w telewizji publicznej