"W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile". Mamy dla was bilety! [KONKURS]

"W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile" to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości. Filipiny, Hongkong, Wietnam - to tam wybrał się wielokrotny mistrz Polski Victor Borsuk, by stworzyć materiał o wietrznych wybrzeżach i codziennym życiu kitesurfera. Mamy dla was bilety na premierę filmu, która odbędzie się 21 czerwca.

Tętniąca życiem przyroda, bajkowe plaże i wietrzne, turkusowe wybrzeża wręcz stworzone do kitesurfingu. Do tego kamera, aparat, drony, zaufana ekipa i umiejętności mistrza Polski w "kajcie" - to właśnie składowe filmu "W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile" .

Obraz pokazuje, że bycie zawodowym kitesurferem to nie tylko zbieranie trofeów. To też stałe poświęcenie, setki kontuzji i droga ku rozwojowi, która wcale nie jest usłana różami.

Zobaczcie zwiastun filmu:

 

- Kite to nie tylko piękne widoki i sukcesy. To możliwość spotkania z drugim człowiekiem, ale także samotność - oko w oko z własnymi słabościami oraz pasja, która staje się całym życiem. Film stworzony podczas mojej podróży, pozwoli zasmakować kitesurfingu w pełnej odsłonie. Właśnie wtedy zdobyłem 5. miejsce w Pucharze Azji walcząc z przeciwnikami z całego świata - komentuje Victor Borsuk .

Swoją przygodę z kitesurfingiem rozpoczął jako 14-latek, by w wieku 27 lat mieć na koncie wiele tytułów mistrza Polski, wysokie pozycje na kite'owym podium Pucharu Świata i Europy.

Sukces nie jest wynikiem wyłącznie talentu. Odkąd zdał sobie sprawę, że sport to jego życiową pasją, poświęcał każdą chwilę na trening i bicie własnych rekordów.

Podróż Victora Borsuka do Azji wspierało Virgin Mobile Polska. Film został nakręcony najnowszymi aparatami Sony A7R II oraz kamerami Sony Action Cam, a panoramiczne ujęcia powstały, dzięki dronom z Dron House Group.

KONKURS!

Premiera filmu "W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile" odbędzie się 21.06.2016 r. w warszawskim Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28) o godz. 20:00 .

Mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Żeby dostać bilet, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile razy Victor Borsuk wygrał mistrzostwa Polski w kitesurfingu?

Odpowiedzi przysyłajcie do piątku 17.06.2016 do godziny 23:59 na adres: off.konkursy@gazeta.pl.

W sobotę 18.06 podamy listę zwycięzców.

Powodzenia!

***

Virgin Mobile Polska to największy i najpopularniejszy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce. Korzystne propozycje tj. flagowy pakiet #BEZLIMITU za 29 zł, atrakcyjne #NAJLEPIEJ za 39 zł czy innowacyjne #FREEMIUM, na dobre wpisały się w świadomość setek tysięcy osób, które oczekują od marek konkurencyjnych, nowoczesnych ofert, idących w parze z przejrzystością i rozsądną ceną.

Więcej informacji na: virginmobile.pl .