Diamentowa Liga, 2019. Gdzie oglądać poczynania polskich lekkoatletów? Transmisja TV, stream online, na żywo, 20-21.07

Kolejnym przystankiem Diamentowej Ligi będzie Londyn. W trakcie 10. odsłony tegorocznego cyklu będziemy mogli śledzić poczynania m.in.: Sofii Ennaoui, Ewy Swobody, Marcina Lewandowskiego i Piotra Małachowskiego.
Zobacz wideo

Diamentowa Liga melduje się w Londynie. 10. przystanek tegorocznego cyklu potrwa od soboty 20 lipca do niedzieli 21 lipca, a areną lekkoatletycznych zmagań będzie miejscowy stadion olimpijski. Później Diamentowa Liga odwiedzi już tylko 4 miasta - Birmingham, Paryż, Zurych i Brukselę. W sumie na cały cykl składa się 14 mityngów. 

W Londynie swoją formę sprawdzą m.in.: Sofia Ennaoui (bieg na 1500 m), Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Justyna Święty-Ersetic (800 m), Ewa Swoboda (100 m), Piotr Małachowski, Robert Urbanek (rzut dyskiem) oraz dwie polskie sztafety sprinterskie. 

Tegoroczny sezon Diamentowej Ligi to dla lekkoatletów istotny punkt przygotowań do zbliżających się mistrzostw świata w Dausze (27 września - 6 października).

Diamentowa Liga, Londyn 2019. Gdzie obejrzeć występ polskich lekkoatletów. Transmisja TV, stream online, na żywo

Rywalizację w 10. odsłonie cyklu Diamentowej Ligi obejrzymy na antenie Polsatu Sport. W Internecie poczynania polskich lekkoatletów będzie można śledzić na platformie Ipla. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę transmisja rozpocznie się o godz. 15:00. 

Więcej o: