Sport.pl

"Rosyjski Popeye" zadebiutował w MMA, ale przegrał [WIDEO]

23-letni Kirył Tereszyn, znany jako "Rosyjski Popeye", zadebiutował w MMA. Pierwszej walki w klatce nie będzie jednak dobrze wspominał, bo poddał się, gdy Oleg Mongol zaczął go dusić.

Kirył Tereszyn to były rosyjski żołnierz, który po powrocie z wojska uznał, że przemieni się w Popeye`a, bohatera komiksów, który po zjedzeniu puszki szpinaku zyskiwał szczególną siłę. Rosjanin też doczekał się wielkich bicepsów (około 60 cm w obwodzie), ale problem w tym, że nie zawdzięcza ich treningom. Po powrocie z wojska zaczął wstrzykiwać sobie w mięśnie synthol. Synthol, czyli toksyczny olej, który co prawda daje efekty w kilka dni, jednak jest szalenie groźny dla zdrowia. 

Jego wielkie bicepsy nie pomogły mu w debiucie w klatce, gdzie jego rywalem został Oleg Mongol, internetowy bloger. "Rosyjski Popeye" odklepał, gdy przeciwnik zaczął go dusić. Możecie to obejrzeć w poniższym wideo:

Więcej o:
Komentarze (62)
"Rosyjski Popeye" zadebiutował w MMA, ale przegrał [WIDEO]
Zaloguj się
 • el.commendante

  Oceniono 40 razy 32

  Jakim trzeba być debilem żeby sobie coś takiego zrobić! Siły to nie zwiększy, a wręcz przeciwnie ogranicza ruchy, wygląda szpetnie i do tego śmiertelnie niebezpieczne dla zdrowie. To jest większy debilizm nawet od głosowania na Konfederację!

 • kolojabolo91

  Oceniono 25 razy 19

  Nasz współczesny świat zaczyna być co raz bardziej podobny do Starożytnego Rzymu.Potrzebujemy co raz większych "emocji" , dziwactw ,wyuzdania -zwykłe rzeczy nas nudzą.W Rzymie były walki karłów , bliźniaków i Bóg wie jeszcze czego.Tutaj facet , który się oszpeca , niszczy sobie zdrowie , robi 3 min karierę,niszczy zdrowie , tylko po to żeby na chwilę zabłysnąć przed gawiedzią ..OKROPNE

 • wiceherszt

  Oceniono 19 razy 17

  Synthol. Facet z bicepsami to praktycznie inwalida, usunięcie tego czegoś będzie go kosztowało sporo pieniędzy i nieładne blizny. Pewnie połączone z poważnym ubytkiem prawdziwej masy mięśniowej. W sumie miał szczęście, że za przeciwnika dali mu jakiegoś dworcowego bezdomnego na kacu, bo ktoś co cokolwiek trenuje mógłby wysłać go na cmentarz...

 • billyg976

  Oceniono 17 razy 17

  Z tymi bicepsami wygląda, jak po bójce z chmarą szerszeni. Bardziej przypomina to jakąś chorobę, aniżeli dodaje uroku.

 • krzepki.harry

  Oceniono 11 razy 11

  Ten pożal się Boże sędzia jakby solidnie machnął to by obu platfusów jednym ciosem ubił. Na śmierć.

 • expsorek

  Oceniono 9 razy 9

  Przecież to jakas przepychanka dworcowych meneli a nie walka

 • antykonformista

  Oceniono 8 razy 8

  popeye to miał w innym miejscu grubo, i to były mięsnie a nie synthol. na co ten śmieszny szczur liczył? że masą wygra? freak show dla debili.

 • shtalman

  Oceniono 7 razy 7

  Kretynizm i debilstwo to znak tych czasów

 • el.commendante

  Oceniono 6 razy 6

  Popeye wogóle nie miał bicepsów, miał anormalne duże przedramię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX