LIDER - ANIMATOR NA WF Z KLASĄ SPORT.PL

 • Liderzy Animatorzy nagrodzeni

  Liderzy Animatorzy nagrodzeni

  24 października w Centrum Olimpijskim odbył się 2. Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu. Podczas wydarzenia oficjalnie zakończono trzecią edycję programu Lider Animator, nagradzając grantami 20 zwycięzców.

 • Lider Animator. 2. Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu

  Lider Animator. 2. Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu

  24 października w godzinach 16-20:30 obędzie się 2. Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu, poświęcony praktycznym stronom promocji aktywności fizycznej i sportu w społecznościach lokalnych. Gościem specjalnym będzie Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat. Kongres poprowadzi dziennikarz TVP Przemysław Babiarz. Podczas wydarzenia odbędzie się Gala Liderów, czyli uroczyste wręczenie grantów finansowych 20 laureatom programu Lider Animator 2014.

 • Lider Animator. To ktoś, kto inicjuje, kreuje i pobudza
 • Lider Animator. Lew tańczy, ludzie ćwiczą

  Lider Animator. Lew tańczy, ludzie ćwiczą

  Za pieniądze z pierwszego grantu kupił chińskiego lwa, środki z drugiego zainwestował w sprzęt, jakiego używają amerykańscy żołnierze. - W trzeciej edycji programu "Lider animator" też startuję. Na sto procent - mówi Michał Nogieć, animator sportu z małopolskich Więckowic. Dzięki niemu licząca 600 mieszkańców wieś tętni sportowym życiem. Masz pomysł, jak zachęcić do ruchu ludzi ze swojej okolicy? Program fundacji Coca-Cola i Sport Support czeka na ciebie.

 • Lider Animator. Nie bój się ambitnych pomysłów!

  Lider Animator. Nie bój się ambitnych pomysłów!

  Michał Bieliński to zdecydowany lider. Ma głowę pełną znakomitych pomysłów i charyzmę, którą mógłby dzielić się z innymi. Nic więc dziwnego, że każdy projekt, jaki wymyśli odnosi sukces. Zainteresowanie ?Leśną Piątką? - cyklem biegów organizowanych w Koszalinie, dzięki środkom pochodzącym z programu Lider Animator, zaskoczył samego Michała.

 • 'Rolki dla każdego' czyli jak zostać liderem

  "Rolki dla każdego" czyli jak zostać liderem

  Bartek Pisarek jest jedynym trenerem wrotkarstwa w Polsce. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodnicze i zdobytą wiedzę trenerską chciał wykorzystać do nauki innych. Tak powstał pomysł na projekt ?Rolki dla każdego?, który został wyróżniony w drugiej edycji programu Lider Animator.

 • Lider Animator. Biegiem po grant

  Lider Animator. Biegiem po grant

  Tomasz Makowski najpierw zachęcił ludzi do biegania w nocy, a potem postanowił podzielić się radością biegania z dziećmi. I za ten drugi pomysł został laureatem drugiej edycji programu Lider Animator. Do 31 lipca masz szansę zgłosić swój projekt i wygrać dofinansowanie projektu w wysokości od 5 do 15 tysięcy złotych.

 • Lider Animator 2014. Liderzy na start!

  Lider Animator 2014. Liderzy na start!

  Ruszyła 3. edycja programu Lider Animator, w której wszyscy lokalni animatorzy sportu mają szansę, aby zdobyć grant na realizację swojego projektu. 20 najbardziej pomysłowych animatorów otrzyma kwotę od 5 do 15 tysięcy złotych. Lider Animator to program Fundacji Aktywności Fizycznej i Zdrowia "Sport Support" pod hasłem ?Obudź swoje ciało!?. Partnerami programu Lider Animator są Fundacja Coca-Cola w Atlancie oraz Szkolny Związek Sportowy. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Minister Sportu i Turystyki. Środki na granty pochodzą z Fundacji Coca-Cola (The Coca-Cola Fundation).