Nurkowanie

 • Zakończenie sezonu nurkowego. Aukcja na rzecz "Nautiki"

  Zakończenie sezonu nurkowego. Aukcja na rzecz "Nautiki"

  Już w najbliższą sobotę 6 października w Krakowie odbędzie się Wielkie Zakończenie Sezonu Nurkowego. Impreza połączona będzie z aukcją na rzecz Stowarzyszenia Centrum Turystyki Podwodnej "Nautica". Dochód z aukcji przeznaczony będzie na szkolenie nurków niepełnosprawnych.

 • 19 metrów Starnawskiego

  19 metrów Starnawskiego

  - Brakuje mi tylko tyle. Sonda w Hranickiej Propasti uderzyła w dno na głębokości 373 metrów. Jeszcze 19 i będzie rekord świata! Wynurzałem się 8,5 godziny. Gdy wyszedłem na powierzchnię miałem poparzoną całą twarz i wargi, bo ta czeska woda jest kwaśna. Zupełnie jakbym nurkował w wodzie mineralnej - opowiada off.sport.pl polski nurek Krzysztof Starnawski.

 • Krzysztof Starnawski: Hranicka Propast ma w tym momencie 373 m

  Krzysztof Starnawski: Hranicka Propast ma w tym momencie 373 m

  Krzysztof Starnawski w pierwszy dzień października, podczas eksploracji czeskiej jaskini Hranicka Propast, zszedł na głębokość 223 m, ustanawiając tym samym nowy rekord Polski. Jednocześnie "Starnaś" dokonał pomiaru jaskini. - Hranicka Propast ma w tym momencie 373 m i jest tylko o 19 m płytsza od najgłębszej Pozzo del Merro, która leży w środkowej Italii... Ale to już niedługo się zmieni - relacjonuje nurek.