Odjazdowy Bibliotekarz - Gorzów Wielkopolski (11 maja 2013)

Zapraszamy do Gorzowa Wielkopolskiego na przejazd w ramach akcji Odjazdowy Bibliotekarz.

Termin i miejsce wydarzenia: 11 maja 2013, start o godzinie 10:00, Filia nr 1 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta, ul. Kombatantów 2, Gorzów Wielkopolski.

Dodatkowe informacje: Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach.

Pierwszy gorzowski Odjazdowy Bibliotekarz wystartuje spod Filii nr 1 przy ul. Kombatantów 2. Peleton rowerzystów pokona trasę biegnącą osiedlami Górczyn, Dolinki, Zawarcie, Słoneczne, Piaski i Staszica. Na trasie rajdu znajdą się dwa przystanki, na których będą się odbywać zabawy i konkursy z nagrodami. Finałem będzie wjazd na teren Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Chopina 52. Chcielibyśmy w tym miejscu rozlosować wśród wszystkich uczestników rajdu drobne nagrody i upominki, a ponadto wręczyć nagrody za udział w Rowerowej Grze Miejskiej, poprzedzającej rajd, która będzie trwać od 6 do 10 maja. Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: