Weekend Polska na Rowery - Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej (8 czerwca 2013)

Skandia Maraton Lang Team przebiega malowniczymi terenami rekreacyjnymi wokół Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy!

Organizatorzy: Skandia Maraton Lang Team

Termin i miejsce startu: 8.06.2013, 11.00 miasteczko zawodów parking przy NEMO - Park Hallera

Informacje dodatkowe:

Program:

Dystanse:

RODZINNA PARADA - 10 km

MINI - 38 km

MEDIO - 68 km

GRAND FONDO - 89 km

Charakterystyka: przebiegająca malowniczymi terenami rekreacyjnymi wokół Dąbrowy Górniczej w części wzdłuż zbiorników wodnych Pogoria ścieżkami asfaltowymi i drogami leśnymi. Zróżnicowana technicznie, początek i końcówka płaskie i asfaltowe, środek trasy trudny technicznie z licznymi pojazdami i zjazdami; drogami szutrowymi i leśnymi. Trudność mogą sprawić miejscami piaszczyste drogi, a w czasie opadów błoto.

Dystans MINI - bardzo szybki, bez trudnych zjazdów i podjazdów przebiega głównie ścieżkami rowerowymi , często asfaltowymi wokół zbiorników wodnych Pogoria , w około 1/3 trasy ścieżkami i drogami leśnymi

Dystans MEDIO - początek i koniec jak MINI w środkowej części wjazd w tereny leśne z dużą ilością interwałowych podjazdów i zjazdów czasami trudnych szczególnie w przypadku deszczu. podłoże w tej części wyścigu zróżnicowane.

Dystans GRAND FONDO - początek i koniec jak MINI w środkowej części dwukrotny przejazd runda j/w MEDIO ; tereny leśne z dużą ilością interwałowych podjazdów i zjazdów czasami trudnych szczególnie w przypadku deszczu podłoże w tej części wyścigu zróżnicowane.

Więcej informacji TUTAJ.

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: