Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski zadzwonił do Jerzego Brzęczka. Wiadomo, o czym rozmawiali

W poniedziałek Jerzy Brzęczek stracił stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Jak podaje jednak Onet, po tej informacji z byłym już selekcjonerem skontaktował się kapitan kadry, Robert Lewandowski, dziękując mu za 2,5-letnią współpracę.

Jak informuje Onet, "Robert Lewandowski postanowił podziękować selekcjonerowi i w poniedziałek zadzwonił do niego. Jak udało nam się dowiedzieć, panowie na spokojnie sobie porozmawiali, a rozmowa odbyła się w przyjaznej atmosferze."

Zobacz wideo "Decyzja Bońka o zwolnieniu Brzęczka nie mając alternatywy, byłaby szaleństwem"

Zaskakujące zwolnienie

W poniedziałek sportowy świat obiegła zaskakująca informacja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka z funkcji selekcjonera polskiej reprezentacji.

Cezary KuleszaWiceprezes PZPN o zwolnieniu Brzęczka: Dowiedziałem się z internetu

- Zaprosiłem Jerzego Brzęczka do siebie, wypiliśmy kawę, przekazałem mu informację o rozstaniu. To jest smutny dzień dla mnie, ale biorę odpowiedzialność za tę decyzję. Przemyślałem sprawy, muszę patrzeć na dobro kadry. Ale więcej szczegółów w czwartek - mówił w rozmowie ze Sport.pl o powodach tej decyzji prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Do tematu odejścia Brzęczka odnieśli się w mediach społecznościowych także reprezentanci Polski - Kamil Grosicki i Kamil Glik. Tam też można przeczytać liczne komentarze ze strony dziennikarzy. Swoją opinią podzielili się również byli kadrowicze - Sebastian Mila, Jacek Bąk czy Wojciech Kowalczyk.

Jerzy BrzęczekKulisy zwolnienia Jerzego Brzęczka. "Tak, zwolniony. Jakieś pół godziny przed komunikatem"

Kto będzie następcą Brzęczka? Kandydatów jest wielu

Kto może przejąć kadrę po Jerzym Brzęczku? Wygląda na to, że Zbigniew Boniek sondował rynek bardzo dyskretnie, rozmawiał m.in. z Nenadem Bjelicą. Włosi mówią również o kontaktach ze zwolnionym z Torino Włochem Marco Giampaolo. Boniek nie kontaktował się natomiast z Maciejem Skorżą. Więcej tutaj.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ