Najnowsze artykuły

 • Jedyny w 2019 roku Górski Runmageddon wkrótce na Kocierz

  Jedyny w 2019 roku Górski Runmageddon wkrótce na Kocierz

  Górski Runmageddon Kocierz w gminie Andrychów - na to wydarzenie czeka cały świat biegaczy przeszkodowych oraz fanów ekstremalnego, górskiego wycisku. To jedyny event, podczas którego uczestnicy pokonywać będą mogli przeszkody Runmageddonu na górskich szlakach. Czekają na Was niecodzienne widoki, mocne podbiegi, dzikie zgliszcza górskich lasów i wyrazisty klimat, a do tego 6 formuł dla każdego, od dzieci po dorosłych, w tym ostatni w sezonie 2019: Hardcore (21 km, 70 prze-szkód) i Ultra (42 km i 140 utrudnień) dla najwytrwalszych zawodników.

 • Ekstremalny drugi dzień Runmageddonu Kaukaz - wody rzeki i strome podbiegi
 • Malowniczy wycisk, czyli Runmageddon Kaukaz - dzień pierwszy
 • 30 dni do 20-lecia maratonu w Poznaniu!

  30 dni do 20-lecia maratonu w Poznaniu!

  Już 20 października wystartuje 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. Ogromne zainteresowanie jubileuszową edycją biegu spowodowało, że ustalony przez organizatorów limit zgłoszeń ponownie został zwiększony, tym razem o pule 500 dodatkowych numerów startowych.

 • Runmageddon wraca do Trójmiasta

  Runmageddon wraca do Trójmiasta

  To właśnie tutaj będziesz mógł osiągnąć swój najlepszy czas na wybranym dystansie - organizatorzy gdańskiej edycji zawodów zapewniają, że trasa jest płaska, jak w biegu ulicznym. Ale. przecież jest jeszcze piach. Runmageddończycy wystartują w Gdańsku w weekend 28/29 września w Parku Reagana - tuż nad morzem. I oczywiście organizatorzy zamierzają przy okazji przeczołgać ich przez plażę oraz wykąpać w morzu.

 • Jubileuszowa, techniczka koszulka dla każdego maratończyka

  Jubileuszowa, techniczka koszulka dla każdego maratończyka

  Dopracowana w każdym szczególe, zaprojektowana z dumą i radością. Jubileuszowa koszulka techniczna marki 4F to wyjątkowy projekt! Komfort biegacza to swoboda od pierwszego do ostatniego kilometra i wygoda podczas najmniejszego ruchu. Tak będzie czuł się każdy biegacz - maratończyk już 20. października w Poznaniu.

 • Runmageddon Urzecze - Dzika rzeka pod Warszawą

  Runmageddon Urzecze - Dzika rzeka pod Warszawą

  Skoro Artur Świercz, ksywka Barierołamacz, radny powiatu pruszkowskiego poruszający się na wózku inwalidzkim wystartuje w najbliższym Runmageddonie w Warszawie 14/15 września, to dlaczego Ty nie miałbyś, nie miałabyś zrobić tego samego?

 • Sześć tygodni przed maratonem - co musisz wiedzieć przed PKO Poznań Maraton?
 • To już 20 lat! Najsłynniejszy Poznaniak przypomina o jubileuszu

  To już 20 lat! Najsłynniejszy Poznaniak przypomina o jubileuszu

  Kolorowe szarfy na szyi Starego Marycha, a na ich zakończeniach srebrno - złote krążki i wielokształtne odlewy. W centrum miasta symboliczny pomnik Poznaniaka został ozdobiony medalami poznańskiego Maratonu. Dlaczego? Bo Poznań szykuje się do jubileuszowego, 20. maratonu, którego trasa przebiegać będzie ulicami miasta!

 • Szybsza regeneracja po biegowych treningach? Oto 5 niezawodnych sposobów