Komentarze
Terminarz
Od?wie?
33
United od początku meczu mieli przygniatającą przewagę. Po 5. minutach Welbeck dał gościom prowadzenie. Na 2:0 szybko podwyższył Nani, a tuż przed przerwą swoją pierwszą bramkę w tym sezonie Premier League strzelił Ryan Giggs.

Drugą połowę od ataków zaczęli gospodarze. W bramce Manchesteru świetnie spisywał się jednak Lindegaard. Goście przetrzymali opór i pod koniec meczu wykorzystali zmęczenie Fulham. Na 4:0 kapitalnym strzałem podwyższył Rooney, a wynik meczu pięknym zagraniem piętką ustalił Berbatow.

United nadal tracą w tabeli do City 2 punkty.

Tak relacjonowaliśmy na żywo ten mecz:

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. Berbatow! 5:0! Bułgar w swoim stylu zastawił się w polu karnym i piętką strzelił obok bezradnego bramkarza Fulham... Pogrom!

89. min. Johnson próbował dziś kilkukrotnie, kilkukrotnie był bardzo blisko, ale bramki nie udało się strzelić. Podobnie było teraz, mocno, ale minimalnie obok bramki.

88. min. Kapitalne uderzenie Rooneya z trzydziestu kilku metrów! Manchester United prowadzi 4:0!

83. min. Kolejna świetna interwencja Lindegaarda.

79. min. Johnson nawet w takiej sytuacji nie potrafił pokonać Lindegaarda. Będąc 10 metrów przed bramkarzem MU strzelił tuż nad poprzeczką.

76. min. Berbatow zmienia Welbecka.

74. min. Świetna szansa Welbecka. Anglik w sytuacji sam na sam przeniósł piłkę nad poprzeczką.

68. min. United atakują. Rooney strzelał z linii pola karnego, piłka po rykoszecie o centymetry minęła bramkę.

66. min. Kolejne świetne podanie Naniego, tym razem Fulham miało sporo szczęścia.

65. min. Źle rozegrał to Ryan Giggs. Manchester miał przewagę liczebną, ale Walijczyk wybrał podanie do Welbecka, który był na spalonym.

60. min. Dempsey kolejny raz próbuje z dystansu zaskoczyć Lindegaarda. Bramkarz United jest czujny.

56. min. Dempsey głową po rzucie rożnym! Było groźnie, ale piłkę ma Lindegaard.

55. min. Gospodarze wciąż przeważają, ale na nic się to zdaje. Kolejny raz świetna interwencja obrońców po rzucie wolnym.

50. min. Początek połowy należy do Fulham, teraz pierwsza groźna akcja MU. Young popędził prawą stroną, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

46. min. Zaczynamy drugą połowę.

Tak relacjonowaliśmy na żywo pierwszą połowę:

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy. United gromią Fulham po 45 minutach gry.

45. min. 3 minuty dolicza arbiter.

43. min. 3:0! Kapitalna bramka Ryana Giggsa! Nani świetnie wypatrzył Walijczyka w polu karnym, a ten po lekkim rykoszecie przelobował bramkarza Fulham. To jego pierwsza bramka w tym sezonie Premier League!

37. min. United wciąż w natarciu, jeśli piłkarze Fulham szybko nie zareagują lepszą grą w obronie, to może skończyć się pogromem.

28. min. 2:0! Z prawej strony dośrodkował Ryan Giggs, Nani w sprytny sposób przeciął piłkę głową i podwyższył wynik meczu.

25. min. Zaskakujący strzał Naniego z ostrego kąta. Znowu świetnie Stockdale.

25. min. Welbeck znowu próbował swoich sił, tym razem z dystansu. Zbyt łatwy strzał, piłkę ma Stockdale.

18. min. Ruiz znalazł się sam na sam z Lindegaardem, za długo jednak zwlekał z oddaniem strzału. Jones w ostatniej chwili wybił mu ją spod nóg.

17. min. Kolejna oskrzydlająca akcja Naniego i kolejne zagranie w kierunku Welbecka, ten jednak minął się z piłką. Przejął ją Rooney, ale został zablokowany.

12. min. Bardzo źle rozpoczął się ten mecz dla gospodarzy. Fulham próbuje atakować, ale Lindegaard na razie bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowania.

9. min. Dośrodkowanie Jonesa, Giggs był bardzo bliski dojścia do piłki, co pewnie równałoby się bramce.

5. min. Manchester prowadzi 1:0! Welbeck! Nani świetnie obsłużył napastnika gości, który z bliskiej odległości, strzałem w długi róg pokonał bezradnego bramkarza Fulham. Świetny początek meczu w wykonaniu Czerwonych Diabłów.

4. min. Za nami dwuminutowa przerwa związana z urazem Jonesa.

1. min. Początek meczu.