FIFA 22. Tylko jeden piłkarz lepszy od Lewandowskiego. Niesamowite statystyki

EA Sports zrzuciło w tym tygodniu prawdziwą bombę, czyli dokładne statystyki i oceny ogólne najlepszych graczy na świecie. Wśród nich znalazł się oczywiście Robert Lewandowski, który w FIFIE 22 znalazł się tuż za Leo Messim, wyprzedzając m.in. Cristiano Ronaldo i Neymara.

FIFA 22 zbliża się wielkimi krokami. Producenci gry do momentu premiery, czyli 1 października, będą raczyć graczy kolejnymi dawkami informacji na temat swojej produkcji. Teraz na światło dzienne wyszły oceny ogólne piłkarzy.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Lepszy tylko Messi

Robert Lewandowski w FIFIE 22 będzie drugim, najlepszym piłkarzem w grze. Polakowi podniesiono statystyki, dzięki czemu jego ocena ogólna wynosi już 92. Wyżej oceniono tylko Leo Messiego, który zachował swoją ocenę z poprzedniej edycji, czyli 93. Polak zaś poprawił swój rating o jedno oczko. Jest to zarazem jego najlepsza ocena ogólna w karierze, bowiem dotychczas mógł się pochwalić „jedynie" overallem wynoszącym 91. Miało to miejsce dwukrotnie – w FIFIE 21 i FIFIE 18.

Jakie są statystyki szczegółowe napastnika Bayernu? Oczywiście największe wrażenie robi ocena strzałów, która wynosi aż 92. Takim wynikiem zrównał się z Leo Messim, jest za to o oczko niżej od Cristiano Ronaldo. Kolejne statystyki, które robią wrażenie to 86 dryblingu oraz 82 fizyczności. Graczy zapewne martwi niskie tempo, które wynosi zaledwie 78.

Kylian Mbappe na okładce FIFY 22Trzy nowe drużyny pojawią się w FIFIE 22. Jedna z piątej ligi

Szczegółowe statystyki:

 • 78 tempa
 • 92 strzałów
 • 79 podań
 • 86 dryblingu
 • 44 obrony
 • 82 fizyczności

Jak prezentują się najlepsi?

EA ujawniła także wiele innych kart, w tym kart ocenionych na minimum 90. Do tego zacnego grona wskoczyli Harry Kane oraz N’Golo Kanté, a także Manuel Neuer. W porównaniu do FIFY 21 zabraknie zaś Virgila van Dijka, Sadio Mané, Mohameda Salaha i Allisona.

 1. Leo Messi - 93
 2. Robert Lewandowski - 92
 3. Kylian Mbappé - 91
 4. Neymar - 91
 5. Kevin de Bruyne - 91
 6. Jan Oblak - 91
 7. Cristiano Ronaldo - 91
 8. Manuel Neuer - 90
 9. Marc-André ter Stegen - 90
 10. Harry Kane - 90
 11. N’Golo Kanté - 90

Paweł 'innocent' Mocek i Kacper 'Kylar' Walukiewicz - duet z Anonymo EsportsPoznaliśmy rywali Polaków w drodze na CS-owe mistrzostwa świata

Więcej o: