FIFA 22. Tylko jeden piłkarz lepszy od Lewandowskiego. Niesamowite statystyki

EA Sports zrzuciło w tym tygodniu prawdziwą bombę, czyli dokładne statystyki i oceny ogólne najlepszych graczy na świecie. Wśród nich znalazł się oczywiście Robert Lewandowski, który w FIFIE 22 znalazł się tuż za Leo Messim, wyprzedzając m.in. Cristiano Ronaldo i Neymara.

FIFA 22 zbliża się wielkimi krokami. Producenci gry do momentu premiery, czyli 1 października, będą raczyć graczy kolejnymi dawkami informacji na temat swojej produkcji. Teraz na światło dzienne wyszły oceny ogólne piłkarzy.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Lepszy tylko Messi

Robert Lewandowski w FIFIE 22 będzie drugim, najlepszym piłkarzem w grze. Polakowi podniesiono statystyki, dzięki czemu jego ocena ogólna wynosi już 92. Wyżej oceniono tylko Leo Messiego, który zachował swoją ocenę z poprzedniej edycji, czyli 93. Polak zaś poprawił swój rating o jedno oczko. Jest to zarazem jego najlepsza ocena ogólna w karierze, bowiem dotychczas mógł się pochwalić „jedynie" overallem wynoszącym 91. Miało to miejsce dwukrotnie – w FIFIE 21 i FIFIE 18.

Jakie są statystyki szczegółowe napastnika Bayernu? Oczywiście największe wrażenie robi ocena strzałów, która wynosi aż 92. Takim wynikiem zrównał się z Leo Messim, jest za to o oczko niżej od Cristiano Ronaldo. Kolejne statystyki, które robią wrażenie to 86 dryblingu oraz 82 fizyczności. Graczy zapewne martwi niskie tempo, które wynosi zaledwie 78.

Szczegółowe statystyki:

 • 78 tempa
 • 92 strzałów
 • 79 podań
 • 86 dryblingu
 • 44 obrony
 • 82 fizyczności

Jak prezentują się najlepsi?

EA ujawniła także wiele innych kart, w tym kart ocenionych na minimum 90. Do tego zacnego grona wskoczyli Harry Kane oraz N’Golo Kanté, a także Manuel Neuer. W porównaniu do FIFY 21 zabraknie zaś Virgila van Dijka, Sadio Mané, Mohameda Salaha i Allisona.

 1. Leo Messi - 93
 2. Robert Lewandowski - 92
 3. Kylian Mbappé - 91
 4. Neymar - 91
 5. Kevin de Bruyne - 91
 6. Jan Oblak - 91
 7. Cristiano Ronaldo - 91
 8. Manuel Neuer - 90
 9. Marc-André ter Stegen - 90
 10. Harry Kane - 90
 11. N’Golo Kanté - 90
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.