Nowe wieści ws. walki Mike'a Tysona

20 lipca tego roku był dniem, na który zaplanowano starcie bokserskie z udziałem Mike'a Tysona oraz youtubera Jake'a Paula. Ten pojedynek jednak nie dojdzie do skutku w tym terminie. Wszystko przez problemy zdrowotne Mike'a Tysona. Kilka dni temu były mistrz w mediach społecznościowych poinformował o nowym ternimie walki.

20 lipca na stadionie AT&T w mieście Arlington w Stanach Zjednoczonych miało dojść do jednej z najbardziej wyczekiwanych walk bokserskich. W ringu mieli pojawić się Mike Tyson oraz Jake Paul, aby zmierzyć się w pojedynku pokazowym. Finalnie nie dojdzie do starcia w planowanym terminie z powodu problemów zdrowotnych "Żelaznego Mike'a".

Zobacz wideo Szpilka spełnił swoje wielkie marzenie: Miałem łzy w oczach

- Długo wyczekiwana walka pomiędzy Tysonem a Paulem zostanie przełożona. Podczas konsultacji z lekarzami w sprawie niedawnego nawrotu choroby wrzodowej zalecono Mike’owi Tysonowi bardzo lekki trening przez kilka najbliższych tygodni - przekazał profil MostVpromotions na portalu X.

Pod koniec maja serwis InTouchWeekly poinformował, że Tyson źle się poczuł podczas lotu z Miami do Los Angeles. Po wylądowaniu został przewieziony do szpitala. Tam usłyszał, że ma nawrót zapalenia wrzodu żołądka.

Mike Tyson - Jake Paul. Jest nowy termin

W sobotę, 8 czerwca Mike Tyson na portalu X poinformował, że przełożona walka z Jakiem Paulem odbędzie się 15 listopada w Arlington w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie będzie transmitowane przez platformę Netflix.

Jake Paul jest YouTuberem, który od kilku lat rywalizuje w boksie. Cztery lata temu przeszedł na zawodowstwo i pokonał m.in. Andre Augusta i Ryana Bourlanda.

Mike Tyson w trakcie kariery bokserskiej zdobył pasy wszystkich najważniejszych federacji pięściarskich (WBC, WBA, WBO, IBF). Ostatnią zawodową walkę stoczył w 2005 roku. Wówczas przegrał z Kevinem McBridem. Z kolei pod koniec 2020 roku legendarny pięściarz zmierzył się w pokazowym pojedynku z Royem Jonesem Jr. Starcie zakończyło się remisem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.