Chylińska zaskoczyła stylizacją na koncercie. Założyła koszulkę polskiego klubu

Agnieszka Chylińska nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką piłki nożnej i polskiej ekstraklasy. W minionym sezonie wielokrotnie piosenkarka była widziana na trybunach. W ostatni weekend gdańszczanka znów zaskoczyła - tym razem na jednym z koncertów wystąpiła w koszulce... Warty Poznań. Niedawno otrzymała ją z rąk bramkarza Jędrzeja Grobelnego.

Agnieszka Chylińska pochodzi z Trójmiasta, jednak nie kibicuje żadnej konkretniej polskiej drużynie. - Nie jestem kibolem. Ale jestem kibicem. Kocham piłkę i zawsze byłam jej fanką ze względu na mojego tatę, emerytowanego już dziennikarza sportowego. Jeździliśmy razem na mecze i wróciłam do tego po latach z wielką radością - mówiła w jednym z wywiadów z "Rzeczpospolitą" piosenkarka.

Zobacz wideo Maja Strzelczyk wyznaje: Jestem romantyczką! Wierzę, że Euro będzie niezapomniane

Agnieszka Chylińska zaskoczyła. Piosenkarka zaśpiewała w koszulce Warty Poznań

W sobotę wieczorem artystka miała koncert w Poznaniu. I trzeba przyznać, że zaskoczyła nietypową stylizacją. 48-latka pojawiła się na scenie w koszulce... Jędrzeja Grobelnego z Warty Poznań. Zdjęcie Chylińskiej w koszulce bramkarza zamieścił w mediach społecznościowych Maciej Maćkowiak.

"Właśnie jestem na koncercie Agnieszki Chylińskiej w Poznaniu. Śpiewa cały czas w koszulce Grobelnego z Warty" - napisał na platformie X. W komentarzach zamieścił także filmik sprzed kilku miesięcy, kiedy bramkarz przekazywał artystce swoją koszulkę z podpisem.

Chylińska często pojawia się na polskich stadionach. W minionym sezonie oglądała na żywo między innymi mecz Lecha z Pogonią Szczecin oraz Warty Poznań z Korony Kielce

Wracając do Warty Poznań - w przyszłym sezonie zespół ten będzie rozgrywał mecze na zapleczu ekstraklasy, ponieważ spadł z ligi. Ponadto pojawiły się problemy związane ze stadionem. Nie wiadomo jeszcze na sto procent, gdzie klub będzie rozgrywał mecze domowe. Kilka dni temu właściciel Bartłomiej Farjaszewski poinformował, że Warta może nie przystąpić do gry w I lidze. Stanie się tak, jeżeli miasto Poznań nie spełni postawionego mu ultimatum i nie zezwoli na grę Warty na stadionie przy Bułgarskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.