ESL Mistrzostwa Polski. Mecz o miano lidera w Grupie B na start czwartkowych zmagań

Czwartkowe zmagania w jesiennych ESL Mistrzostwach Polski klasycznie będą dotyczyć Grupy B. Na wieczór zaplanowane są trzy spotkania w tym dwa z udziałem lidera całej szóstki.

Na szczycie Grupy B ESL Mistrzostw Polski robi się wyjątkowo gorąco. Trzy zespoły wyraźnie uciekły reszcie konkurencji, a różnice między nimi są minimalne. Miano lidera piastuje obecnie PALOMA, ale dziś może ich ubiec ThunderFlash, które traci do niej jeden punkt. Czwartkowego wieczoru obydwa zespoły zagrają po dwa spotkania.

Zobacz wideo Wiele firm podejmowało próbę stworzenia symulatora tenisa na miarę piłkarskiej FIFY. Jak poradził sobie Matchpoint?

ESL Mistrzostwa Polski. 6. kolejka w Grupie B

Na początek zmagań 6. kolejki w Grupie B widzowie od razu otrzymają pojedynek na szczycie. O miano lidera zagrają ze sobą PALOMA i ThunderFlash. Dwa młode składy zaskakują równą i solidną formą w ostatnim czasie. Od początku rozgrywek idzie im bardzo dobrze i wraz z MAD DOG'S PACT dyktują tempo czołówce całej grupy. Pora na ich bezpośrednią konfrontację i mecz z cyklu "o sześć punktów".

Następnie na serwerze pojawi się PGE Turów Zgorzelec Esport, który również podejmie PALOMĘ. "Turom" punkty są bardzo potrzebne, gdyż zespół utknął w środku Grupy B. Dobrze byłoby im oddalić się od niebezpiecznej końcówki i spróbować zbliżyć się do miejsc premiowanych awansem do fazy play-off.

Erling Haaland niszczy system. Takiego snajpera Liga Mistrzów jeszcze nie widziałaKosmiczna karta Haalanda w FIFA 23. Świetna forma

Dzień meczowy zamknie starcie Ungentium z ThunderFlash. Pierwsza z ekip miała być jednym z faworytów całej grupy, a tymczasem na starcie rozgrywek pojawiło się sporo problemów. Ledwie jedna wygrana i aż trzy porażki - obecny bilans Ungentium na łopatki nie powala. Strata do prowadzących zespołów robi się coraz bardziej wyraźna, więc pora się nieco rozbudzić. Wygrana z trzecim w tabeli ThunderFlash byłaby dobrym krokiem w kierunku poprawy. 

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Pełna rozpiska czwartkowych spotkań w Grupie B ESL Mistrzostw Polski wygląda następująco:

  • 19:00| PALOMA - ThunderFlash
  • 20:15| PGE Turów Zgorzelec Esport - PALOMA
  • 21:30| Ungentium - ThunderFlash

Transmisję ze spotkań 25. sezonu ESL Mistrzostw Polski można oglądać na kanale ESL Polska w serwisie Twitch. Więcej szczegółów na stronie ESL Mistrzostw Polski.

Bean J, profesjonalny zawodnik Saigon Buffalo w League of LegendsZaskakujące zagranie podczas mistrzostw świata. ?To jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem?

Więcej o: