Powrót intrygującej współpracy. Znany raper znów pojawi się w GTA?

Pojawia się coraz więcej poszlak na temat powrotu Dr. Dre do GTA. Raper miałby być częścią zbliżającego się wydarzenia Rockstara. Być może chodzi o muzykę Dr.Dre do GTA Online.

Ostatnia rozpętała się burza na Twitterze na temat możliwego powrotu Dr.Dre do GTA. Amerykanin w przeszłości pojawił się już w legendarnej serii gier i wygląda na to, że współpraca między muzykiem a Rockstarem będzie miała swoją kontynuację.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Dr.Dre tworzy muzykę dla GTA?

Powrót rapera miałby nieco inny wymiar – muzyczny. Dr.Dre ponoć pracuje nad nowymi kawałkami, które jednak nie trafią na jego płytę, a do składanki radiowej GTA Online. Kiedy można byłoby posłuchać nowej muzyki byłego członka N.W.A? Najprawdopodobniej w grudniu, bowiem na ten miesiąc zaplanowano specjalne wydarzenie w GTA Online.

O wszystkim poinformował gwil34 – bloger podróżniczy, który spotkał rapera w Santa Monica w USA. Na Instagramie pod zdjęciem, na którym widnieją obaj panowie, gwil34 napisał, że Dr.Dre tworzy nową muzykę, która ma trafić właśnie do GTA Online.

Amazon wszedł na polski rynekAmazon zamiótł konkurencję. Wielka promocja na Twitchu i nie tylko

Raper wraca do GTA

Ewentualna współpraca Dr.Dre z Rockstarem w ramach online’owej wersji Grand Theft Auto nie byłaby pierwszą. Muzyka 56-latka pojawiła się m.in. w GTA San Andreas. Ponadto jego postać pojawiła się w specjalnym DLC Cayo Perico Heist, gdzie miał cameo.

Dla fanów rapera dodatkowe kawałki byłyby zapewne sporą gratką. Dr.Dre to legenda hip-hopowej społeczności, znana z takich piosenek jak „Still D.R.E." i „The Next Episode" czy współprac z m.in. Eminemem, The Game’em, 50 Centem czy Kendrickiem Lamarem, a także z bycia członkiem grupy N.W.A. Jego ostatni album powstał jednak w 2015 roku, fani więc z pewnością nie mogą się doczekać nowości od niego.

League of LegendsOgromne zmiany w czołowej grze. Gracze oburzeni. "Ludzie i tak będą toksyczni"

Więcej o: