Wielki powrót w x-kom AGO. Utalentowany snajper wraca do składu

Znamy już wszystkie roszady w składzie x-kom AGO. Po zakontraktowaniu Denisa "Grashog" Hristova przyszła pora na chyba najbardziej wyczekiwaną zmianę - do podstawowej drużyny wracał Miłosz "mhL" Knasiak.

Miłosz Knasiak od ponad roku przebywał na ławce rezerwowych, teraz jednak wraca na stałe do podstawowego składu. To wynik zmian, które przeszło x-kom AGO w ostatnich dniach, żegnając Michała „snatchie" Rudzkiego i Karola „rallen" Rodowicza.

Zobacz wideo Polish Esport Cup.

Koniec długiego urlopu

Knasiak ostatni rok spędził na ławce rezerwowych – ostatni mecz w barwach AGO zagrał 19 września 2020 roku. Przerwa snajpera była oficjalnie spowodowana przygotowaniami do matury – 19-latek bowiem w 2021 roku kończył szkołę. Ponadto AGO w styczniu 2021 roku zdecydowało się pozyskać Michała „snatchie" Rudzkiego, który zajął pozycję snajpera, tym samym blokując powrót mhLa do składu.

19-latek może już wrócić do drużyny, gdyż jego bezpośredni rywal – snatchie – opuścił szeregi organizacji wraz z kończącym się kontraktem. Zawodnik nie kryje zadowolenia z tego powodu. est mi niezmiernie miło powrócić do aktywnego rosteru i cieszę się, że będę mógł pomóc drużynie. Jestem gotowy do gry na najwyższym poziomie i zamierzam grać lepiej niż przed przerwą – mówi Miłosz.

Call Of Duty: Black Ops IIIWyciekły informacje na temat nowego Call of Duty. Będzie hitem?

Powrót do korzeni

Tym samym x-kom AGO wraca do wartości, które pojawiły się w drużynie w 2019 roku. Wówczas organizacja zdecydowała się na postawienie na młodych zawodników, dzięki czemu na szerokie wody wypłynął mhL, a także Maciej „F1KU" Miklas i Eryk „leman" Kocęba. Dodatkowo warszawski klub zakontraktował innego, młodego gracza – Szymona „kRaSnaL" Mrozka. Obecnie drużyna liczy sześciu zawodników, pięciu podstawowych i jednego rezerwowego.

Powrót mhLa był jednym z najbardziej wyczekiwanych ruchów na polskiej scenie CS:GO. Knasiak to niezwykle utalentowany snajper, który mimo młodego wieku zdążył już zabłysnąć w europejskich rozgrywkach. Polak zainteresował niedawno Fnatic, brytyjska organizacja jednak nie zdecydowała się na wykup gracza. Tym samym mhL będzie się nadal rozwijał w x-kom AGO. W barwach nowej drużyny zadebiutuje już dziś, podczas meczu ze Sprout w ramach play-offów ESEA Premier. Transmisja rozpocznie się o 20:00 na kanale x-kom AGO.

Amazon wszedł na polski rynekAmazon zamiótł konkurencję. Wielka promocja na Twitchu i nie tylko

Więcej o: