Nie żyje Jacek Ochman. Miał 49 lat. "Sylwia próbowała go ratować"

Nie żyje Jacek Ochman, były prezes wystepującego obecnie w drugiej lidze Znicza Pruszków. 49-letni mężczyzna od lat zmagał się z chorobą alkoholową.

Smutne informacje dla wszystkich kibiców i ludzi związanych ze Zniczem Pruszków, pojawiły się w środę. Portal Pudelek.pl poinformował, że nie żyje Jacek Ochman, były prezes drugoligowego klubu. Nie ujawniono dokładnej przyczyny śmierci mężczyzny.

Zobacz wideo Kosowski aż podrapał się po brodzie. Jednoznacznie o karierze Boruca

Smutne wieści dla kibiców Znicza Pruszków. Nie żyje były prezes klubu Jacek Ochman

Znicz Pruszków zdążył już potwierdzić informację o śmierci działacza. W mediach społecznościowych klubu opublikowano specjalny wpis. "Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy Mamie i dzieciom. Do zobaczenia Prezesie na niebiańskiej trybunie!" - czytamy.

 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jacek Ochman miał 49 lat. Funkcję prezesa klubu z województwa mazowieckiego pełnił w latach 2015-2021. W przeszłości kandydował także na członka PZPN. Polakom mógł być lepiej znany jednak nie ze swojej działalności sportowej, a jako partner celebrytki Sylwii Bomby, która zdobyła popularność w programie emitowanym przez stację TTV "Googlebox. Przed telewizorem". 

Para doczekała się narodzin córki. W lipcu 2021 roku Sylwia Bomba poinformowała jednak, że rozstała się z Ochmanem. Nie ujawniła przyczyn takiej decyzji. Teraz wróciły spekulacje, że jednym z powodów mogło być choroba alkoholowa mężczyzny. 

"Zmarł wczoraj o 19:00. Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go ratować i wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką - podaje źródło portalu Pudelek.pl.

Znicz Pruszków nowy sezon rywalizacji w II lidze rozpoczął od porażki 0:4 z Siarką Tarnobrzeg i zwycięstwa 3:1 nad Radunią Stężyca. Drużyna zajmuje po dwóch kolejkach 10. miejsce w tabeli.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.