Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrywa hit I ligi z Radomiakiem. Zespół Krzysztofa Brede bliski awansu do ekstraklasy! [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 05 lipca 2020
  • Co za mecz! Nawet bramkarz mógł strzelić gola. Podbeskidzie o krok od Ekstraklasy

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało 4:2 z Radomiakiem i zrobiło gromny krok w kierunku awansu do ekstraklasy. Na cztery kolejki przed końcem sezonu zespół Krzysztofa Brede ma jeden punkt przewagi nad Stalą Mielec, sześć nad Wartą Poznan i aż dziewięć nad Radomiakiem.

• 90. min. + 4

Dziękujemy za udział w relacji!

Koniec spotkania! Podbeskidzie wygrywa hit I ligi z Radomiakiem 4:2 i powraca na pozycję lidera!

• 90. min. + 3

Bramkarz Podbeskidzia, Polacek, był bliski strzelenia gola!! Zauważył, że nie ma Kryczki w bramce. Piłka minimalnie minęła prawy słupek!

• 90. min. + 2

Kapitalna interwencja Polacka po strzale Nowaka.

Rakowski ukarany żółtą kartką.

• 87. min.

GOL. 4:2! Leandro huknął z całej siły w sam środek bramki.

• 86. min.

Rzut karny dla Radomiaka. Fatalne zachowanie Figiela, który fauluje Leandro.

• 85. min.

Kryczka uratował Radomiaka przed stratą kolejnego gola! Uprzedził Bilińskiego.

• 83. min.

Kolejne stały fragment gry. Rafał Figiel centruje w pole karne, gdzie do piłki najwyżej wyskakuje kolejny zmiennik, Kamil Biliński, i strzałem głową pokonuje Kryczkę!

• 83. min.

Podbeskidzie nie zwalnia tempa 4:1!

• 79. min.

Aleksander Komor po rzucie wolnym bitym przez Rafała Figiela idealnym uderzeniem tyłem głowy umieszcza piłkę w samym rogu Kryczki.

• 78. min.

GOOOOOOL! Podbeszkidzie podwyższa rezultat!

• 75. min.

Kwadrans do końca.

• 72. min.

Kolejne dwie zmiany. Leandro za Kaputa w Radomiaku i Kamil Biliński za Sierpinę w Podbeskidziu.

• 69. min.

Sędzia nie dopatrzył się faulu Kryczki na Roginiciu.

• 69. min.

Bramkarz Radomiaka wybiegł daleko poza pole karne i powstrzymał Roginicia.

• 68. min.

Maciej Górski za Patryka Mikitę to kolejna roszada w zespole Radomiaka.

• 67. min.

Roginić na spalonym.

• 65. min.

Rafał Figiel wchodzi za Tomasz Nowaka w zespole Podbeskidzia.

• 63. min.

Cichocki ukarany żółtą kartką za faul na Roginiciu.

• 57. min.

Żółta kartka dla Makowskiego z Radomiaka.

• 57. min.

Powinno być 3:1 Komor fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

• 56. min.

Damian Nowak podszedł do rzutu wolnego! Piłka po drodze odbiła się od muru, zmyliła Polacka i wpadła do siatki!

• 56. min.

GOOOOL! Dla Radomiaka!

• 55. min.

Po chwili rzut rożny i dobre piąstkowanie Polacka.

• 55. min.

Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny dla Radomiaka.

• 50. min.

Marko Roginić zabrał piłkę rywalowi w akcji defensywnej.

Zaczynamy druga połowę!

Damian Nowak za Mateusza Lewandowskiego w zespole Radomiaka.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie prowadzi 2:0.

Jaroch wrzuca piłkę w pole karne do Roginicia, który strzałem z pierwszej piłki podwyższa na 2:0!

Co za akcja!!! Podbeskdzie strzela drugiego gola!

• 45. min.

Minuta doliczona do pierwszej części gry.

• 45. min.

Kryczka piąstkuje. Podbeskidzie dalej przy piłce. Buduje atak pozycyjny.

• 44. min.

Dobre dośrodkowanie w pole karne na Osyrę, obrońcy Radomiaka wybijają piłkę na rzut rożny.

• 43. min.

Nowak leży na murawie. Podbeskdizie zacznie od wznowienia gry po rzucie wolnym.

• 41. min.

Komor fauluje Lewandowskiego w okolicach strefy środkowej.

• 39. min.

Komor zatrzymuje groźną akcję Radomiaka.

• 35. min.

Michalski zagrał za plecy kolegów w polu karnym, po chwili do piłki dopadł Abramowicz, ale bez strzału na bramkę Podbeskidzia.

• 33. min.

Sokół oddał strzał ,a potem został kopnięty przez piłkarza Podbeskidzia w polu karnym. Radomiak coraz groźniejszy!

• 30. min.

Przerwa na picie wody dla obu zespołów.

• 30. min.

Osyra zagrał piłkę ręką w polu karnym. Gwizdek arbitra milczy.

• 28. min.

Komor ładnie włączył się do akcji ofensywnej i wycofał do Roginicia, którego powstrzymali obrońcy Radomiaka.

• 25. min.

Kolejna groźna sytuacja gości. Abramowicz był w polu karnym, ale dograł niedokładnie, Po chwili bardzo niecelne uderzenie Radomiaka.

• 22. min.

Dobra okazja dla Radomiaka! Mikita oddał mocny strzał z dystansu, ale Polacek wypuścił piłkę przed siebie. Bramkarz gospodarzy zdążył naprawić swój błąd i uprzedził Sokoła.

• 20. min.

Kolejny kontratak Podbeskidzia. Sierpinia idealnie wystartował do piłki i oddał groźny strzał. Piłka przeszła obok słupka.

• 20. min.

Abramowicz w ostatniej chwili powstrzymany przez Komora w polu karnym!

• 19. min.

Niecelne uderzenie Jakubika.

• 18. min.

Makowski zablokowany przez Bierońskiego.

• 17. min.

Kolejna akcja ofensywna gospodarzy. Roginić faulował w ataku.

• 15. min.

Sierpina nie opanował piłki w polu karnym. Od bramki zaczyna Kryczka.

• 14. min.

Radomiak nie może sobie poradzić z agresywnym pressingiem gospodarzy.

• 13. min.

Nowak nie doszedł do podania. Świdzikowski wybija na aut.

• 8. min.

Bramkarz Radomiaka nie popisał się w tej sytuacji i z pewnością ponosi stratę za wpuszczenie gola.

• 8. min.

Kapitalne prostopadłe podanie Bierońskiego do wchodzącego w pole karne Sierpiny, który strzałem w krótki róg zaskakuje Kryczkę!

• 8. min.

GOOOL dla Podbeskidzia!!! Sierpina!

• 6. min.

Akcja gości nieskuteczna. Sędzia przyznał rzut rożny Radomiakowi, ale nie zauważył, że piłka odbiła się jako ostatnia od zawodnika gości. Obrońcy Podbeskidzia dobrze wybijają piłkę.

• 6. min.

Rzut wolny dla Radomiaka z lewej strony boiska.

• 5. min.

Osyra fauluje rywala.

• 3. min.

Dobra interwencja Kryczki.

• 3. min.

Będzie pierwszy rzut rożny dla Podbeskidzia.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Pierwszy gwizdek o 12:40.

• A tak prezentuje się jedenastka gości.

• W takim składzie zagra Podbeskidzie.

• Radomiak traci do Podbeskidzia sześć punktów i jeśli chce się włączyć w bezpośrednią walkę o awans do ekstraklasy, to musi dzisiaj wygrać.

• Zespół prowadzony przez Krzysztofa Brede z ostatnich 5 spotkań aż 4 zremisował.

• Gospodarze w przypadku zwycięstwa awansują na pozycję lidera po 30 kolejkach I ligi.

• Dzień dobry. Zapraszamy na hit I ligi. Podbeskidzie zajmujące 2. miejsce w tabeli zmierzy się z 4. Radomiakiem.