Marcin Najman ujawnił szokującą informację. "Dowiedziałem się o tym dzień przed walką"

- Dzień przed walką z Bestią dowiedziałem się, ze to jednak nie będzie walka, tylko program telewizyjny. A teraz dowiedziałem się, że złamałem reguły walki. To już nie był program tv? - pyta się na Twitterze Marcin Najman.

Tym razem o FAME MMAzrobiło się głośno po gali z udziałem Marcina Najmana. 41-latek miał się bić z "Don Kasjo" na zasadach pięściarskich, ale gdy tylko zdał sobie sprawę, że nie da rady go pokonać, to najpierw go obalił, a potem - już po ostrzeżeniu sędziego - kopnął. Najman został zdyskwalifikowany, ale to był dopiero początek zamieszania. Po ogłoszeniu werdyktu sędziowskiego, Damian Herczyk, trener Najmana, podszedł do "Don Kasjo", którego obezwładnili ochroniarze, i wykręcił mu nogę, zrywając mu więzadła w stawie skokowym. Od gali minął już ponad tydzień, ale Najman wciąż przeżywa imprezę FAME i nie może się pogodzić z dyskwalifikacją. 

Walka Marcin Najman - Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński na Fame MMA 8Marcin Najman został wyzwany na pojedynek. Dwóch rywali

Zobacz wideo Saleta: Najman jest tchórzem i szkodnikiem. Powinien być wykluczony

- Dzień przed walką z Bestią dowiedziałem się, ze to jednak nie będzie walka tylko program telewizyjny. A teraz dowiedziałem się, że złamałem reguły walki. To już nie był program tv? Można się pogubić... Zapomniałem ze walczę z tym tchórzem co się od początku bał walki w mma - napisał na Twitterze Najman.

Najman odwołał się do walki z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem i sugeruje, że jego porażka nie była wynikiem walki, a częścią "programu telewizyjnego". 41-latek stara się także tłumaczyć swoje bezczelne zachowanie, którego dopuścił się na gali, gdy dwukrotnie złamał przepisy.

Marcin Najman i Hanna ŻudziewiczTanie prowokacje, absurdalne tłumaczenia. Marcin Najman zbija fortunę na niemal zerowych umiejętnościach

FAME MMA rozbiło bank!

FAME MMA rozbiło bank! - Dowiedziałem się, ze źródeł bliskich i dobrze poinformowanych, że rozeszło się około pół miliona PPV - zdradza Andrzej Kostyra, dziennikarz "Super Expressu". To oznacza, że polska federacja mogła zarobić na sprzedaży PPV ponad 10 milionów złotych!