Patryk Dudek bohaterem. Pomógł dwóm kolegom podczas Mistrzostw Polski

Patryk Dudek podczas ostatnich Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie popisał się miłym gestem. 30-letni żużlowiec pomógł dwójce swoich kolegów - Bartoszowi Zmarzlikowi oraz Grzegorzowi Zengocie.

W poniedziałek na torze w Krośnie odbyła się 2. runda Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Zwycięzcą dość nieoczekiwanie został Dominik Kubera, który wyprzedził Bartosza Zmarzlika oraz Grzegorza Zengotę. Cichym bohaterem zmagań został jednak Patryk Dudek.

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie. Miażdżąca różnica

Patryk Dudek pomógł kolegom. Piękny gest żużlowca

Patryk Dudek zaoferował swoją pomoc Grzegorzowi Zengocie, który podczas poniedziałkowej rywalizacji w Krośnie jeździł na silnikach sprowadzonych z Wielkiej Brytanii właśnie przez Dudka. Taką informację przekazano podczas transmisji Canal Plus, a wychwycił to jeden z żużlowych portali internetowych.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Robert KaraśNadludzki wysiłek Roberta Karasia. Najnowsze informacje z 10-krotnego Ironmana

"Taka ciekawostka na antenie Canal+ po finale IMP w Krośnie. Dziś Grzegorz Zengota startował na silnikach Petera Johnsa, a silniki przywiózł mu z Anglii Patryk Dudek" - napisał na Twitterze żużlowy portal PoKredzie.

Jak się okazuje nie była to jedyna pomoc Dudka tego dnia. 30-latek pożyczył Bartoszowi Zmarzlikowi na bieg finałowy...własne koło, o czym sam poinformował w odpowiedzi na wpis portalu PoKredzie.

"I jeszcze koło pożyczy na finał IMP" - napisał Patryk Dudek. 

Zarówno Grzegorz Zengota, jak i Bartosz Zmarzlik podziękowali swojemu koledze za pomoc. "Patryk jesteś kochany. Dziękuję za pomoc" - napisał Zengota, a Zmarzlik dodał: "I również dzięki".

Ryba za 4,5 mln dolarów w White Marlin OpenZłowił rybę wartą 20 mln złotych. Nowy rekord świata

Przypomnijmy, że zwycięzcą 2. rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski dość nieoczekiwanie został Dominik Kuzera, a podium uzupełnili Bartosz Zmarzlik i Grzegorz Zengota.

Więcej o: