Premiera GTA 6 coraz bliżej? Fani przeglądają oferty pracy

Premiera GTA 6 coraz bliżej? Fani zdecydowanie sobie tego życzą i znajdują ku temu wiarygodne przesłanki.

Im dalej w las od premiery GTA V, tym więcej plotek możemy napotkać o niezwykle wyczekiwanej przez fanów kontynuacji serii. Coś rzeczywiście może być na rzeczy, albowiem ostatnie przesłanki są coraz bardziej wiarygodniejsze.

Zobacz wideo Recenzujemy "It Takes Two". Czy warto zagrać?

Rockstar się zbroi

Spragnieni GTA 6 fani doszukują się poszlak o jego nadejściu niemal wszędzie, lecz często są to mało wiarygodne, lub wręcz naciągane na siłę informacje. Interesujące przesłanki można jednak znaleźć na oficjalnej stronie studia Rockstar, a dokładnie w wystawionych ofertach pracy.

Uwagę zwrócił na to użytkownik Twittera kryjący się pod pseudonimem Big Jim Colosimo. Zgodnie z jego analizą poszukiwanych pracowników, przedsiębiorstwo szykuje się do uruchomienia nowej strony internetowej, która ma oferować interaktywne doświadczenie dla graczy, którzy mogliby mieć styczność z marką w nowy, a zarazem emocjonujący sposób.

Ten sam użytkownik wysnuwa dodatkowy wniosek. Działania z interaktywnymi stronami internetowymi mogą w jego mniemaniu stanowić przygotowania do zakrojonych na szeroką skalę działań marketingowych. A co innego Rockstar mogłoby chcieć reklamować, jeśli nie GTA 6?

Kiedy premiera GTA 6?

Dokładna data, czy nawet rok premiery najnowszej odsłony z cyklu Grand Theft Auto pozostaje niewiadomą. Są jednak ku temu wiarygodne przesłanki wprost z notowań giełdowych i prognoz finansowych.

Take-Two, właściciel studia Rockstar, przy okazji sprawozdania finansowego za rok 2020/2021 zapowiedział rekordowo wysokie wpływy w okresie rozliczeniowym 2023/2024. Analitycy szacują, że aby osiągnąć zapowiadany wzrost potrzebna będzie premiera niezwykle dużej marki. Tych w katalogu Take-Two nie ma wiele, stąd wskazania fanów na nową odsłonę Grand Theft Auto.

Więcej o: