God of War dostępny na PC. Jak wygląda w porównaniu do konsol?

Wielu graczy czekało na tę premierę - God of War już jutro będzie dostępny do pobrania na PC. Tymczasem w sieci można podziwiać pierwsze nagrania z rozgrywki. Porównano m.in. grafikę wersji na PC z wersjami na PlayStation.

God of War debiutuje na komputerach stacjonarnych. Hitowa gra od 14 stycznia będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy PC. W internecie pojawiły się zaś pierwsze wrażenia z rozgrywki.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Ciepłe przyjęcie

Wygląda na to, że producenci poradzili sobie z przeniesieniem swojej twórczości na PC. God of War bowiem zbiera na razie świetne recenzje. W serwisie Metacritic uzyskał dotychczas średnią ocen 93%. To bardzo dobry wynik.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Krytycy, którzy mieli przedwczesny dostęp do gry, chwalą ją za stabilność działania portu. Gra wygląda na dopracowaną i starannie przeniesioną na inną platformę. Nie jest to tak oczywiste, jak mogłoby się to wydawać, bowiem niektórzy producenci gier nie radzą sobie z dopracowaniem swoich produkcji na takim samym poziomie dla różnych platform.

Michał 'MICHU' MüllerZnamy przyszłość polskiej gwiazdy esportu. Dołączy do rodaka w zagranicznym zespole

Porównanie graficzne

W serwisie YouTube pojawiło się porównanie graficzne wersji na PC i PS5. Wideo wyprodukował kanał GameSpot, który zestawił obie platformy obok siebie. Jak wypada PC? Gra wygląda równie dobrze, co PS5. Potrzeba naprawdę wprawnego oka, by zauważyć różnicę. Zobaczcie sami:

 

Gra w ogólnej sprzedaży pojawi się 14 stycznia. Na platformie Steam gra jest dostępna w przedsprzedaży do kupienia za 219 złotych.

Więcej o: