Heretics potwierdza transfery. To tam ma trafić Jankos

Team Heretics potwierdza pierwszego zawodnika wyjściowej piątki, która ma zagrać w League of Legends EMEA Championship. To Jackspektra, zawodnik, który dotychczas rywalizował na płaszczyźnie europejskich lig regionalnych. Jego największym osiągnięciem jest wygranie EU Masters wraz z Heretics.

Wszystkie informacje dotyczące transferów w aktualnym okienku transferowym League of Legends zostały zdradzone przez licznych insiderów sceny. Z tego powodu oficjalne ogłoszenia nie budzą ogromnej ekscytacji, służąc raczej jako potwierdzenie wcześniejszych doniesień. W ostatnim czasie oficjalnie poznaliśmy pierwszego zawodnika, który zagra w głównym składzie Team Heretics.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Jackspektra zagra w Team Heretics

Jak możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych organizacji Team Heretics, do głównego składu zespołu, który od 2023 roku rozpocznie rywalizację w League of Legends EMEA Championship, dołączy Jakob "Jackspektra" Kepple. Wschodząca gwiazda LoL-a pokazała się ze znakomitej strony w rozgrywkach poziomu europejskich lig regionalnych.

Nie jest to zaskakujący transfer, a raczej awans, którego nawet bez przecieków - wielu się spodziewało. Jackspektra jest bowiem aktualnym zawodnikiem Team Heretics, wraz z którym osiągnął największe sukcesy. Mowa o triumfie podczas minionej, letniej odsłony European Masters 2022.

Jacek GóralskiGóralski w FIFA 23 taki jak w rzeczywistości. Statystyka agresji przebija wszelkie standardy

W Heretics ma zagrać Jankos

Jackspektra to dopiero pierwszy element układanki składu Team Heretics, którzy ujawnili przed nami insiderzy zachodniej sceny LoL-a. Zgodnie z doniesieniami skład uzupełnią: Evi na górnej alei, Ruby na środkowej i Mersa na pozycji wsparcia.

Dżunglę ma uzupełnić absolutna legenda europejskich rozgrywek, Marcin "Jankos" Jankowski. Był to ostatni dokonany transfer aktualnej przerwy przedsezonowej. Dołączenie Jankosa do nowej drużyny stało pod ogromnym znakiem zapytania, a zaporowa cena wykupu miała zniechęcić wiele zainteresowanych drużyn. Ostatecznie Heretics zdołało wynegocjować korzystne warunki pozyskania zawodnika, a pierwotna cena żądana przez G2 Esports spadła ponad dziesięciokrotnie.

Zmiany w europejskim League of LegendsZmiany w europejskich rozgrywkach LoL-a. Nowy format i regiony

Więcej o: