Ostatni turniej stacjonarny Ekstraklasa Games. Rywalizacja o finały Open odbędzie się w Zabrzu

Znane są już sylwetki większości finalistów PKO BP Ekstraklasa Games Open. Aspirujący do tytułu wciąż mogą powalczyć o jeden bilet na marcowe finały. Ostatniego szczęśliwca poznamy w Zabrzu, gdzie odbędzie się turniej zamykający cały cykl.

Rywalizacja w ramach kwalifikacji do PKO BP Ekstraklasa Games Open powoli zbliża się do końca. Po niezwykle udanych wydarzeniach w czterech miastach nadszedł czas na zakończenie stacjonarnej walki. Ostatni turniej eliminacyjny odbędzie się w Zabrzu, a dokładniej na stadionie miejscowego Górnika.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Ostatnie miejsce w Ekstraklasa Games do zdobycia

Zawody na Śląsku odbędą się w niedzielę, 20 listopada, a chętni do wzięcia udziału klasycznie mogą zapisać się na dwa sposoby. Zgłosić można się już teraz poprzez wypełnienie internetowego formularza, który znajduje się pod poniższym adresem. Należy jednak pamiętać o potwierdzeniu swojego udziału na miejscu w godzinach 9:00 - 11:00.

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ W ZABRZU (20 LISTOPADA) 

Mistrzostwa Świata w League of LegendsInnowacyjny projekt Riotu i Ubisoftu. Razem chcą walczyć z toksycznością

Poza turniejem esportowym na uczestników imprezy czeka moc atrakcji, w tym między innymi spotkanie z piłkarzami Górnika Zabrze. Wszyscy obecni otrzymają wejściówki na pierwszy wiosenny mecz zabrzańskiej drużyny. Dodatkowo Ci, którzy dołączą do wspólnej zabawy, mogą liczyć na specjalne gry, w których do wygrania będą między innymi gadżety klubowe i Ekstraklasy. 

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Same główne rozgrywki również nie będą pozbawione nagród rzeczowych, w tym bluzy i koszulki PROSTO, vouchery do wykorzystania w restauracjach KFC oraz w wypożyczalniach Plenti, gadżety PKO BP Ekstraklasa Games i Górnika Zabrze.

Marcin 'Jankos' JankowskiJankos ocenił skład Heretics. ?Tej drużynie przyda się doświadczony jungler?

Więcej o: