Pasha powołany do kadry. Zagra na Narodowym

Jarosław "pasha" Jarząbkowski po raz kolejny udowadnia, że da się połączyć sport z esportem. Zawodnik otrzymał powołanie od Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do Reprezentacji Przyjaciół. Już w najbliższy piątek zagra mecz na PGE Narodowym.

Niegdyś profesjonalny zawodnik Counter-Strike’a, który imponował umięśnieniem, teraz zaś piłkarz powołany do kadry. Jarosław "pasha" Jarząbkowski już w najbliższy piątek rozegra mecz na PGE Narodowym. Na polecenie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zostanie częścią Reprezentacji Przyjaciół i zagra przeciwko Piłkarskiej Kadrze Olimpijczyków w ramach święta piłki nożnej.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Esportowiec na narodowym

Jarosław "pasha" Jarząbkowski za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się otrzymaniem powołania od Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zawodnik, który zyskał światową sławę za sprawą występów w Counter-Strike’a, teraz otrzyma szansę na podbicie PGE Narodowego.

Pasha zostanie częścią Reprezentacji Przyjaciół, która 23 września o godzinie 17:30 rozegra mecz przeciwko Piłkarskiej Kadrze Olimpijczyków. Mecz będzie częścią obchodu Święta Piłki Nożnej 2022, które będzie wydarzeniem odbywającym się na warszawskim stadionie. Oprócz spotkania z udziałem Pashy, obejrzymy także mecz gwiazd Polski i Portugali. Organizatorzy zadbali także o przyszykowanie stref animacji sportowych na promenadzie obiektu.

Red Bull Campus ClutchZagrają studenci z prawie 50 krajów świata. Prestiżowe rozgrywki VALORANTA

Utytułowany gracz komputerowy

Pashy nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć na chwilę miał styczność z grami komputerowymi. Jarząbkowski przez lata specjalizował się w grze w Counter-Strike’a, początkowo 1.6, a w ostatnich latach - w Global Offensive. Był częścią utytułowanego, w pełni polskiego zespołu Virtus.pro, który w 2014 roku sięgnął po trofeum turnieju rangi Major podczas EMS Katowice 2014.

Jarosław w ostatnich latach wykorzystuje swoją popularność aby szerzyć ideę połączenia esportu i gamingu. Organizuje specjalne wyjazdy dla dzieci, gdzie pokazuje korzyści płynące z zachowania balansu pomiędzy aktywnością fizyczną, a grami komputerowymi. Dodatkowo w ostatnich miesiącach wystąpił na gali High League, gdzie w walce bokserskiej pokonał innego influencera, Owcę WK.

DOTA 2Rosjanie znowu mogą grać pod własną nazwą. Wystarczyło zmienić właściciela

Więcej o: