Zagrają studenci z prawie 50 krajów świata. Prestiżowe rozgrywki VALORANTA

Globalny turniej dedykowany dla studentów, Red Bull Campus Clutch, powraca z drugą edycją rozgrywek. Zmagania organizowane są w prawie 50 krajach całego świata. Kwalifikacje regionalne umożliwią wyjazd na światowe finały w Brazylii

Startuje 2. edycja Red Bull Campus Clutch – globalnego turnieju Valorant, który przeznaczony jest dla studentów. W tym roku turniej organizowany jest w prawie 50 krajach. Regionalne rozgrywki mają za zadanie wyłonić najlepsze drużyny, które w kolejnym etapie turnieju zmierzą się z zespołami z pozostałych krajów w światowym finale w Brazylii.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

W Polsce odbędą się cztery turnieje kwalifikacyjne – w każdym z nich wyłoniona zostanie drużyna, która weźmie udział w krajowym finale. Zwycięzcy polskiej edycji Red Bull Campus Clutch polecą reprezentować Polskę na światowym finale w Brazylii, gdzie powalczą o mistrzowski tytuł oraz 20 tysięcy euro nagrody.

Calvin Bassey był wyraźnie niezadowolony ze swojej oceny w FIFA 23Piłkarz zniesmaczony i wściekły swoją oceną. "FIFA to żart". Koledzy parsknęli śmiechem

Aby wziąć udział w rozgrywkach należy posiadać status studenta, zgromadzić pięcioosobową drużynę i zgłosić się na stronie turnieju. Cztery turnieje kwalifikacyjne będą odbywać się kolejno: 22 i 28 września oraz 6 i 12 października.

Polskie kwalifikacje Red Bull Campus Clutch są organizowane we współpracy z Polską Ligą Esportową, operatorem rozgrywek VALORANT EAST: UNITED.

Kylian Mbappe i jego ocena w FIFA 23Kylian Mbappe zobaczył swoją ocenę w FIFA 23 i rzucił: Daj spokój

Więcej o: