Te dwie akcje były decydujące. Niesamowity finał prestiżowego turnieju [WIDEO]

W niedzielę odbył się finał turnieju PGL Major w Sztokholmie. Był to najważniejszy turniej w tegorocznym kalendarzu Counter Strike'a. Spotkanie między G2 Esports a NAVI było wielkim widowiskiem i z pewnością przejdzie do historii jako jeden z lepszych finałów.

Nie da się ukryć, że niedzielny finał to również pojedynek dwóch wielkich postaci światowego Counter Strike'a - Nikoli "NiKo" Kovacia oraz Oleksandra "s1mple" Kostylieva.

Major 2021. Dwie akcje, które rozstrzygnęły losy rywalizacji

Zarówno jeden, jak i drugi gracz mieli wiele ważnych akcji, ale największe emocje towarzyszyły wszystkim na drugiej mapie - de_Nuke. G2 wypracowało sobie sporą przewagę, grając po stronie broniącej, ale NAVI nie chciało dać za wygraną. To właśnie "s1mple" jako lider zespół dał sygnał do odrabiania strat świetną akcją, w której wyeliminował wszystkich przeciwników.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Oleksandr 's1mple' Kostyliev podczas meczu ćwierćfinałowego PGL Major Stockholm.Major 2021. To było nieprawdopodobne. NAVI wygrywa finał marzeń!

Akcja "s1mple'a" spowodowała, że drużyna zza naszej wschodniej granicy uwierzyła, że może wyrównać stan rywalizacji na tej mapie. G2, czyli międzynarodowy skład hiszpańskiej organizacji mógł jednak zakończyć tę część gry już szybciej. Świetny tego dnia "NiKo" jednak fatalnie się pomylił. Najpierw świetnie przeszedł na tyły rywali, aby potem w prostej sytuacji nie trafić w ich plecy. To był moment, który mógł lekko zdeprymować Bośniaka.

Mapa zakończyła się zwycięstwem NAVI po kilku dogrywkach, a całe spotkanie wynikiem 2:0. Dzięki temu Oleksandr "s1mple" Kostyliev sięgnął po swój pierwszy puchar za zwycięstwo w turnieju rangi Major.

Chińczycy triumfują w League of Legends. Miliony kibiców ruszyło na uliceChińczycy w środku nocy wylegli na ulice! Wielkie świętowanie tytułu mistrza świata [WIDEO]

Więcej o: