W Europie powstanie nowa superdrużyna? Trio z Astralis w roli głównej

Jak donoszą francuscy dziennikarze, na europejskiej scenie CS:GO ma niedługo powstać nowa superdrużyna z graczami Astralis i Teamu Vitality w roli głównej.

Ciekawe informacje dochodzą do nas ze strony francuskiego portalu 1pv. Według niego w szeregach Teamu Vitality w dywizji Counter-Strike: Globbal Offensive ma dojść do poważnych przetasowań. W miejsce dwójki zawodników i trenera ma wejść trójka Duńczyków, która w tym tygodniu została posadzona na ławce w Astralis. 

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Nowa superdrużyna w Europie na horyzoncie?

Mowa tutaj rzecz jasna o Peterze "dupreehu" Rasmussenie, Emilu "Magisku" Reifie i szkoleniowcu Dannym "zonicu" Sørensenie. Po rozczarowującym 2021 roku i zwieńczającym się w obecny weekend PGL Major Stockholmie, na którym Astralis odpadło w Fazie Legend, organizacja zdecydowała się zrezygnować ze wspomnianego tercetu.

Jak się jednak okazuje, ten niedługo ma występować w barwach innej popularnej organizacji esportowej. Duńczykami ma być zainteresowany Team Vitality, który w piątek odpadł z Majora po porażce z Natus Vincere.

Natus VincereRekordowa oglądalność na mistrzostwach świata. Rekord Polaków pobity

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

W czyje miejsce przyjdą zawodnicy Astralis?

Trójka ma zastąpić Richarda "shoxa" Papillona, Jaysona "Kyojina" Nguyen Vaan i Rémy'ego "XTQZZZA" Quoniama. 

Takie rozwiązanie niewątpliwie jest zaskakujące, wszak do tej pory nie pojawiały się na scenie żadne przesłanki sugerujące o chęci budowy międzynarodowego składu przez trójkę z Astralis czy sam Team Vitality. Niemniej francuski portal często ma sprawdzone źródła w kontekście francuskich organizacji, a taką jest przecież właśnie Team Vitality.

Neymar wraz z zawodnikami FURII.Nie pomógł nawet Neymar. Brazylijczycy jadą do domu

Jeżeli doniesienia okażą się prawdziwe, to skład Teamu Vitality w 2022 roku ma wyglądać następująco:

  • Dan "apEX" Madesclaire
  • Mathieu "ZywOo" Herbaut
  • Kévin "misutaaa" Rabier
  • Peter "?dupreeh?" Rasmussen
  • Emil "?Magisk?" Reif
  • Danny "?zonic?" Sørensen (trener)
Więcej o: