Oto szanse Łomży Kielce w LM piłkarzy ręcznych. Bez wątpliwości

Piłkarze ręczni Łomży Industria Kielce w środę 14 września zainaugurują swoje zmagania w Lidze Mistrzów. Rywalem finalistów z ubiegłego sezonu będzie francuski HBC Nantes. Bukmacherzy stawiają sprawę jasno i w kieleckiej drużynie widzą jednego z głównych faworytów do wygrania rozpoczynającej się edycji rozgrywek.

Piłkarze ręczni Łomży Industria Kielce rozpoczną dzisiaj marsz po swoje drugie zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Pierwszy raz polska drużyna wygrała w tych rozgrywkach w 2016 roku, gdy pokonali w finale 39:38 MKB Telekom Veszprém HC z Węgier. W tym roku podopieczni Tałanta Dujszebajewa musieli uznać wyższość FC Barcelony w finale i po dramatycznym spotkaniu przegrali 35:37. Ponadto zdobyli dwa brązowe medale w 2013 i 2015 roku.

Zobacz wideo Lewandowski i Salihamidzić pod szatnią. Wyjątkowe ujęcia

Bukmacherzy stawiają sprawę jasno - Łomża Industria Kielce jednym z głównych faworytów do wygrania Ligi Mistrzów

Wyżej bukmacherzy stawiają szanse tylko FC Barcelony, z którą zawodnicy z Kielc mają rachunki do wyrównania za tegoroczny finał. Na wygraną drużyny ze stolicy Katalonii kursy wynoszą 2,45-2,50, a za zwycięstwo w całych rozgrywkach Łomży Industria Kielce 5,70-5,80. Praktycznie jednakowo oceniane są szanse na wygraną drużyn THW Kiel, MKB Telekom Veszprém HC i SC Magdeburg. Kursy na wygraną tych drużyn oceniane są na 7,70-7,80. Stawkę faworytów zamyka PSG, na której zwycięstwo w Lidze Mistrzów kurs wynosi 9,20-9,30.

Łomża Industria Kielce ma rachunki do wyrównania z HBC Nantes

Kielczanie są zdecydowanym faworytem środowego spotkania. Kurs na wygraną polskiej drużyny wynosi 1,35-1,40, gdzie za zwycięstwu ekipy z Nantes aż 4,10-4,20. Zawodnicy z Kielc mają jednak na pewno w pamięci dwumecz w 1/8 LM z sezonu 20/21. Wtedy wygrali we Francji 25:24, ale u siebie polegli 31:34 i pożegnali się z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Początek dzisiejszego spotkania o godzinie 20:45. O szczegółach transmisji tego meczu pisaliśmy ->>> TUTAJ

Więcej takich informacji znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA