RMC ujawniło transferową bombę: Lionel Messi zmieni klub! "Mówię bardzo poważnie"

Według dziennikarza Radia Monte Carlo, Daniela Riolo Lionel Messi zostanie w przyszłym sezonie zawodnikiem Paris Saint-Germain.

- Lionel Messi zagra w przyszłym sezonie w PSG. Mówię bardzo poważnie - zapewniał na antenie Radia Monte Carlo jego dziennikarz Daniel Riolo. Ta informacja pojawiła się niedługo po tym, jak Neymar w wywiadzie po wygranym 3:1 meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United, powiedział, że jego największym pragnieniem jest powrót do gry z Leo Messim. 

Zobacz wideo "To jest po prostu niemożliwe. Ja na miejscu Szczęsnego zrezygnowałbym z reprezentacji"

Media: Messi zagra w PSG. Paredes: Przywitalibyśmy go z otwartymi ramionami

- Jeśli zechce, pozwolę mu nawet występować na mojej pozycji - przyznał Brazylijczyk w wywiadzie dla telewizji ESPN. - W przyszłym roku musimy grać razem, na pewno - dodał. ESPN zapytało o tę samą sprawę także argentyńskiego pomocnika PSG, Leandro Paredesa. - Messi w Paris Saint-Germain? Mam nadzieję, że to mogłoby się wydarzyć. Ale to on podejmie decyzję, mam nadzieję, że jak najlepszą. Mamy tu wielu świetnych zawodników, świetnych ludzi. Przywitalibyśmy go z otwartymi ramionami - stwierdził Paredes. 

Arkadiusz Milik w barwach SSC NapoliHiszpanie chcą sprowadzić Arkadiusza Milika. "Potrzeba kolejnego napastnika"

Tymczasem w Barcelonie odpowiedzią na takie słowa Neymara była dość nietypowa wypowiedź pełniącego funkcję prezesa klubu, Carlesa Tusquetsa. - Z ekonomicznego punktu widzenia, ja bym sprzedał Messiego ostatniego lata. Toby nam pomogło wypełnić limity płacowe - mówił w radiu RAC1. - Neymar? Jeśli przyjdzie za darmo, to możemy rozważyć. Jak nikogo nie sprzedamy, to nie będzie za co kupować piłkarzy - dodał. 

Tymczasowy prezes Barcelony zaskoczył: Ja bym sprzedał Messiego. To by pomogłoTymczasowy prezes Barcelony zaskoczył: Ja bym sprzedał Messiego. To by pomogło

Neymar i Messi grali ze sobą od 2013 do 2017 roku w barwach Barcelony. Później Brazylijczyk przeniósł się do PSG, gdzie gra do teraz. W tym sezonie Neymar rozegrał 10 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 6 goli i zaliczył 4 asysty.

Wyśmiewany napastnik lekiem na problemy Barcelony? Spowiedź mistrzaWyśmiewany napastnik lekiem na problemy Barcelony? Spowiedź mistrza

Więcej o: