Grzegorz Krychowiak uratowany? Jest klub, który go chce. Ale czy Polak będzie chciał?

Panathinaikos rozważa sprowadzenie Grzegorza Krychowiaka - donoszą greckie media. Klub ma pieniądze na dokonanie transferu, a ostateczna decyzja będzie należała do reprezentanta Polski.

Przyszłość Grzegorza Krychowiaka nadal nie jest znana. Jeszcze niedawno wydawało się, że pozostanie reprezentanta Polski w Krasnodarze, jest niemal niemożliwe, jednak ostatnie doniesienia z Rosji wskazują na coś innego. Pomocnik ma mieć jednak inne oferty, a trop prowadzi do Grecji. 

Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

Zwrot akcji w sprawie Grzegorza Krychowiaka możliwy? Zainteresowanie ze strony greckiego klubu

Jak twierdzi portal olaprasina1908.gr, zainteresowany Grzegorzem Krychowiakiem jest Panathinaikos. Ekipa z Aten szuka obecnie wzmocnień w formacji ataku jak i pomocy, a reprezentant Polski ma być jednym z rozważanych piłkarzy do gry w środku pola. 

Greccy dziennikarze twierdzą, że klub jest w stanie sprowadzić zawodnika, a co więcej za transferem Krychowiaka stałaby również kwestia prestiżu. Dla Panathinaikosu byłaby to bowiem szansa na odpowiedź na działania AEK-u i sprowadzenie Mijata Gacinovicia z Hoffenheim. "Z pewności nie jest to łatwe zadanie dla drużyny, ale Panathinaikos liczy, że rozmowy w przyszłości będą bardziej zaawansowane, o ile gracz zdecyduje się na opuszczenie Rosji" - można przeczytać w artykule. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zmiana klubu zdaje się być priorytetową kwestią dla Krychowiaka. Piłkarz już po rozpoczęciu inwazji Rosji na Ukrainę głośno mówił o chęci zmiany otoczenia i nawet w obliczu poprzednich doniesień, można przypuszczać, że gdy pojawi się korzystna oferta, to reprezentant Polski opuści Krasnodar. 

Krychowiak zostawił po sobie dobre wrażenie w Grecji i zainteresowanie ze strony Panathinaikosu nie powinno dziwić. Polski pomocnik znajdował się ostatnio bowiem na wypożyczeniu we wcześniej wspomnianym AEK-u, gdzie łącznie rozegrał dziewięć spotkań, podczas których zdobył dwie bramki oraz zaliczył dwie asysty.

Więcej o: