Krychowiak zmienił zdanie. Rosjanie donoszą. Zostaje

Wszystko wskazuje, że Grzegorz Krychowiak zostanie w Krasnodarze na kolejny sezon. Tym razem taką informację podało rosyjskie "Match TV".

- Nie wiem, jak to się potoczy. Na dziś muszę wrócić do Rosji i zacząć tam przygotowania. Jest tyle znaków zapytania, że naprawdę teraz nie wiem, jak to się potoczy. Mam różne opcje, rozmawiam z moim agentem i wiem, że inne kluby dzwonią. Ale tutaj najpierw są dwie strony, które muszą się dogadać: ja i Krasnodar - mówił Grzegorz Krychowiak podczas czerwcowego zgrupowania kadry. Ale wygląda na to, że pomocnik zdecydował się na pozostanie w Rosji, choc jeszcze niedawno wydawało się pewne, że w przyszłym sezonie Krychowiak nie będzie zawodnikiem Krasnodaru.

Czesław Michniewicz i Szymon JadczakMichniewicz odpowiada na oskarżenia. Wydał oświadczenie. "Najbliższe mi osoby cierpią"

Reprezentant Polski opuścił klub po ataku Rosji na Ukrainę - udał się na wypożyczenie do AEK Ateny, a media spekulowały, że latem na pewno zmieni klub. Rosyjskie media twierdzą co innego. "Match TV" donosi, że Polak zmienił zdanie. Trenuje w Krasnodarze i nie planuje opuszczać klubu. Już kilka dni temu David Manasia, agent piłkarza, miał zapewnić Krasnodar, że Krychowiak zostanie.

Kontrakt Krychowiaka wygasa dopiero latem 2024 roku. 

Czesław Michniewicz i jego relacje z 'Fryzjerem' opisane w hiszpańskich mediachMichniewicz i "El Barbero" w hiszpańskich mediach. Na świecie coraz głośniej

Ciekawe, jak na decyzję Krychowiaka zareaguje Czesław Michniewicz, który niedawno poinformował Macieja Rybusa, zawodnika Spartaka Moskwa, że nie zamierza go już dłużej powoływać, dopóki będzie grał w Rosji. W rozgrywkach Priemjer-Liga występuje także Sebastian Szymański, zawodnik Dynamo Moskwa.

Bogata kariera Krychowiak

Ale wróćmy do Krychowiaka, który ma bardzo bogate piłkarskie CV. Grał we Francji (Bordeaux, Nantes, Reims, PSG), Angli (West Bromwich Albion), Hiszpanii (Sevilla), Grecji (AEK Ateny) i w dwóch rosyjskich klubach (Lokomotiw Moskwa i Krasnodar).

Na koncie ma też 91 meczów w reprezentacji.

Więcej o: