Niesamowite zagranie polskiego gracza. Wszyscy o nim mówią

Pikaczuuu to jeden z czołowych zawodników Call of Duty w Polsce. Swoje umiejętności regularnie udowadnia podczas gier, które transmituje w serwisie Twitch, a także podczas turniejów - w tym lokalnego Gortat Cupa. W ostatnich dniach świat dowiedział się o nim za sprawą fenomenalnego zagrania.

Polscy esportowcy sprawdzają się w różnych tytułach, nawet tych nieco mniej popularnych od wiodącego League of Legends czy Counter-Strike’a: Global Offensive. Znakomicie udowadnia to Pikaczuuu, który na co dzień specjalizuje się w Call of Duty: Warzone. W ostatnim czasie Internet obiega klip z jego fenomenalnego zagrania.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Klip popularny na Instagramie

Jeśli obserwujecie scenę Call of Duty Warzone, prawdopodobnym jest, że znacie formację London Royal Ravens. To jedyna brytyjska drużyna, która bierze udział w Call of Duty League. Dodatkowo posiada rozwinięte media społecznościowe. Na Instagramie organizacji ukazał się klip, gdzie jej przedstawiciel - Jukeyz - reaguje na zagranie polskiego gracza.

Klip przedstawia nikogo innego niż Pikaczuuu, który podglądany przez Jukeyza dokonuje intrygującej rozgrywki. Zawodnik mierzy się z kilkoma rywalami w pojedynkę, wychodząc z tego zwycięską ręką. To coś, co trzeba zobaczyć.

ValorantZamknięta liga w esporcie. Te drużyny mogą w niej zagrać

Pikaczuuu z zasługami na polskiej scenie

Pikaczuuu możecie kojarzyć ze streamów na platformie Twitch, a także działań na lokalnej i międzynarodowej scenie Call of Duty: Warzone. W ostatnich miesiącach zawodnik udowodnił swoją wartość podczas rozgrywek Gortat Cup, gdzie okazał się jednym z najlepszych zawodników. W klasyfikacji generalnej lepszym okazał się wyłącznie Rocket.

Janusz 'Snax' Pogorzelski i Jarosław 'Pasha' JarząbkowskiPasha powołany do kadry. Zagra na Narodowym

Więcej o: