Fani Harry'ego Pottera będą zawiedzeni. Premiera gry przesunięta

Jedna z najciekawszych premier growych tego roku została przełożona. Twórcy Hogwarts Legacy poinformowali, że gra pojawi się dopiero w lutym przyszłego roku. Potrzebują więcej czasu, aby dopracować swoją produkcję.

Jeśli czekacie na Hogwarts Legacy, niestety musimy was rozczarować. Gra nie trafi na sklepowe półki w tym roku, lecz dopiero w przyszłym. O takiej decyzji poinformowali twórcy tytułu, argumentując podjęte działanie potrzebą czasu na dokładniejsze przygotowanie produktu przed premierą.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Na grę czeka wielu

Świat Harry’ego Pottera jest bliski wielu osobom. Wszak na przygodach młodego czarodzieja wychowały się całe pokolenia, które z zapartym tchem śledziły jego przygody w świecie stworzonym przez J.K. Rowling. Książki stały się podstawą dla licznych gier, jednak ta uchodząca za najlepszą, ma się dopiero pojawić.

Hogwarts Legacy przeniesie graczy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, jednak nie w czasach przedstawionych w książkach lub filmach. Dzieje zaczarowanego zamku mamy poznawać na lata przed narodzinami Harry’ego Pottera i jego przyjaciół, tworząc historię własnego czarodzieja.

Pracownicy krakowskiej placówki Infinity WardTwórcy Call of Duty na pomoc Ukrainie. Świetna inicjatywa krakowskiego studia

Premiera ponownie przesunięta

Avalanche Software wydaje się borykać ze sporymi problemami, aby ukończyć tytuł, na który czeka wielu. Gra pierwotnie miała ukazać się w 2021 roku, jednak jej premierę zdecydowano się przełożyć. Dotychczas myślano, że w grę zagramy przed świętami Bożego Narodzenia, co sugerowały także liczne przecieki.

Jak poinformowali twórcy, tak także się nie stanie. Hogwarts Legacy ma ukazać się ostatecznie w 2023 roku, przyjmując sztywną datę na 10 lutego. Wówczas gra pojawi się na komputerach stacjonarnych oraz konsolach PlayStation oraz Xbox.

Apex Legends, rusza sezon 13.Apex Legends zdobywa popularność na nowo. Rekord graczy został pobity

Więcej o: