Popularna gra odwzorowana w Minecrafcie. Znakomity efekt [WIDEO]

Minecraft słynie z właściwie nieograniczonych możliwości twórczych. Ostatnio twórcy wzięli na tapet Valoranta i odwzorowali w Minecrafcie mapę Haven oraz postać Jett i jej umiejętności posługiwania się ostrzami. Efekt naprawdę wygląda ciekawie.

Połączenie Valoranta i Minecrafta? Jeden z internautów wpadł na taki pomysł. Przeniósł świat gry od Riot Games do kwadratowej rzeczywistości. Nagrany efekt można obejrzeć w artykule.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Wszechstronny Minecraft

Minecraft kiedyś kojarzył się głównie z dziećmi, ale był to tylko fałszywy obraz tej gry. W rzeczywistości produkcja Mojang Studios ma znacznie szersze zastosowanie. Przede wszystkim w Minecrafcie mogą wykazać się osoby z ogromną wyobraźnią i umiejętnościami twórczymi.

Co jakiś czas można usłyszeć o kolejnych mega-projektach w kwadratowym wymiarze. Tworzone są nie tylko znakomite budowle znane z prawdziwego świata, ale także całe miasta czy kontynenty. Dodatkowo do Minecrafta co jakiś czas przenoszone są realia z innych gier. Tym razem padło na Valoranta.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Poniższe nagranie nie jest pierwszą próbą odwzorowania Valoranta w Minecrafcie. Takich przypadków mieliśmy już wiele. Tym razem twórcy nie poprzestali jedynie na stworzeniu mapy. Wprowadzono również niejako postać Jett. To jedna z pierwszych agentek Valoranta, która znana jest z tego, że potrafi rzucać śmiercionośnymi ostrzami.

Twórca skupił się głównie na tym atucie. Na nagraniu powyżej możemy zaobserwować jak działa cały proces. Trzeba przyznać, że robi wrażenie, a dodatkowe wrażenia są wywołane przez minecraftowy sznyt, nieosiągalny w innych produkcjach.

Valorant to gra wyprodukowana przez Riot Games. Jej premiera odbyła się w czerwcu 2020 roku. W tak krótkim czasie zdobyła dużą popularność, stając się jedną z najważniejszych gier esportowych ubiegłego roku. 

Autimatic counter-strikeOdwrócony trend. Hitowa gra już nie przyciąga tylu graczy

Więcej o: